О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/495-6с "О бюджете города Шымкент на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 11 марта 2020 года № 62/529-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 16 марта 2020 года № 89. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 1 и 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/495-6с "О бюджете города Шымкент на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 72, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 18 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 340 588 875 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 129 256 643 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 593 776 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 576 953 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 203 161 503 тысяч тенге;
2) затраты – 319 255 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 7 608 662 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 391 338 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10 000 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 146 937 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13 146 937 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 17 455 991 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 17 455 991 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.

"2020-2022 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/495-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 62/529-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 наурызда № 89 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 - бабының 1 және 4 - тармақтарына, 111 - бабының 1 - тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоксандағы № 58/495-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 72 тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 340 588 875 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 129 256 643 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 593 776 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 576 953 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 203 161 503 мың теңге;
2) шығындар – 319 255 836 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 7 608 662 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 2 391 338 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 000 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13 146 937 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 13 146 937 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 17 455 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 17 455 991 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылған мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланған кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

1 766 459
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
7 529 113
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 109 113
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
420 000
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
5 326 588
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
5 326 588
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
6 042 099
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
324 878
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
315 806
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
9 072
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 717 221
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 717 221
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
2 721 356
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
8 247
019
Обучение участников избирательного процесса
8 247
За счет средств местного бюджета
8 247
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
211 912
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
211 912
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
2 501 197
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 501 197
6
Высшее и послевузовское образование
312 488
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
312 488
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
312 488
9
Прочие услуги в области образования
9 748 851
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
218 851
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
216 863
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 988
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
9 530 000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
367 620
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы

1 766 459
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 529 113
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 109 113
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
420 000
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 326 588
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
5 326 588
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
6 042 099
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
324 878
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
315 806
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
9 072
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
5 717 221
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 717 221
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
2 721 356
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
8 247
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
8 247
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
211 912
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
211 912
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
2 501 197
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 501 197
6
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру
312 488
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
312 488
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
312 488
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
9 748 851
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
218 851
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
216 863
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 988
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
9 530 000
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
367 620
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

106 580
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
2 027 340
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
651 901
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
683 973
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
691 466
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
20 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
20 000
2
Социальная помощь
26 955 506
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
26 955 506
003
Программа занятости
2 450 615
004
Государственная адресная социальная помощь
20 779 486
007
Оказание жилищной помощи
30 114
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 566 731
009
Социальная поддержка инвалидов
1 037 683
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
559 387
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
145 349
030
Обеспечение деятельности центров занятости
386 141
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 829 322
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
2 611 279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
371 119
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8 063
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
114 595
026
Капитальные расходы государственного органа
8 455
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия

106 580
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
2 027 340
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
651 901
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
683 973
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
691 466
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
20 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
20 000
2
Әлеуметтiк көмек
26 955 506
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
26 955 506
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 450 615
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 779 486
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 114
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 566 731
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 037 683
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
559 387
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
145 349
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
386 141
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 829 322
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
2 611 279
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
371 119
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8 063
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
114 595
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 455
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер

205 528
002
Поддержка семеноводства
5 885
003
Капитальные расходы государственного органа
3 458
006
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
600
008
Организация санитарного убоя больных животных
454
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
876
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
129 721
017
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
39 447
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 178
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5 430
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
130 800
028
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
39 069
029
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
10 400
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
21 539
033
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
3 830
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
105 146
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 280 593
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 140 687
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
20 000
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
500 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
164 368
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
15 164
3
Лесное хозяйство
618 468
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы

205 528
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
5 885
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 458
006
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
600
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
454
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
876
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
129 721
017
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
39 447
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 178
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5 430
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
130 800
028
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
39 069
029
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
10 400
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
21 539
033
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 830
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
105 146
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 280 593
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 140 687
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
20 000
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
500 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
164 368
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
15 164
3
Орман шаруашылығы
618 468
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

4 670 070
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
4 670 070
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
197 241
003
Капитальные расходы государственного органа
5 764
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
91 094
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
4 361 721
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 250
13
Прочие
14 095 283
1
Регулирование экономической деятельности
57 059
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
57 059
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
57 059
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 725 000
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
10 000
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
10 000
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
2 715 000
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
150 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
160 000
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 100 000
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
200 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
55 000
9
Прочие
11 313 224
123
Аппарат акима района в городе
2 660 779
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 660 779
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 486 949
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 486 949

4 670 070
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 670 070
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
197 241
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 764
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
91 094
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4 361 721
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
14 250
13
Басқалар
14 095 283
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
57 059
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
57 059
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
57 059
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 725 000
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 000
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
10 000
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
2 715 000
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
150 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
160 000
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 100 000
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
200 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
55 000
9
Басқалар
11 313 224
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
2 660 779
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 660 779
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 486 949
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 486 949

1 864 044
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 864 044
9
Прочие услуги в области образования
4 858 618
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
232 179
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
230 070
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 109
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 626 439
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
87 738
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 113 952
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
174 852
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
177 672
029
Методическая работа
72 225
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 000 000
05
Здравоохранение
9 875 848
2
Охрана здоровья населения
1 397 486
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 047 486
006
Услуги по охране материнства и детства
217 663
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
829 823
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
350 000
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
350 000
03
Специализированная медицинская помощь
425 377
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
425 377
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
425 377
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 052 985
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
8 052 985
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
76 645
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

1 864 044
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 864 044
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4 858 618
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
232 179
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
230 070
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 109
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 626 439
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 738
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 113 952
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
174 852
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
177 672
029
Әдістемелік жұмыс
72 225
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 000 000
05
Денсаулық сақтау
9 875 848
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 397 486
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 047 486
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
217 663
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
829 823
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
350 000
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
350 000
03
Мамандандырылған медициналық көмек
425 377
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
425 377
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
425 377
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 052 985
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
8 052 985
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 645
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету