О внесении дополнений в решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2018 года № 42/338-6с "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение маслихата города Шымкент от 3 апреля 2020 года № 63/554-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 10 апреля 2020 года № 96. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 15 декабря 2020 года № 72/675-6с
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 15.12.2020 № 72/675-6с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2018 года № 42/338-6с "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно" (далее – решение) (регистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16, опубликовано 23 января 2019 года в газете "Панорама Шымкента") следующие дополнения:
в Перечень дополнительных лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов предоставляемых отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно, утвержденным указанным решением:
в разделе "1. Дополнительные лекарственные средства":
дополнить строкой, порядковый номер 34 следующего содержания:
"
34
Рилузол, таблетка 50 мг
Боковой склероз амиотрофический
Взрослые граждане старше 18 лет, состоящие на диспансерном учете
";
в разделе "2. Дополнительные специализированные лечебные продукты":
дополнить строкой, порядковый номер 4 следующего содержания:
"
4
Специальная мучная смесь для выпечки хлеба
Целиакия
Дети до 18 лет, состоящие на диспансерном учете
".
2. Аппарату маслихата города Шымкент в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Шымкент Р. Бектурганов
Секретарь маслихата
города Шымкент Г. Ташкараев

"Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/338-6с шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 63/554-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 96 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 72/675-6с шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 15.12.2020 № 72/675-6с шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Кодексінің 9-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/338-6с шешіміне (бұдан әрі – шешім) (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 16 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтарда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттарды, бейімделген емдік өнімдерді қосымша беру тізбесінде:
"1. Қосымша дәрілік заттар" деген бөлімінде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 34-жолмен толықтырылсын:
"
34
Рилузол, таблетка 50 мг
Амиотрофиялық бүйірлік беріш
Диспансерлік есепте тұрған 18 жастан асқан ересек азаматтар
";
"2. Қосымша бейімделген емдік өнімдер" бөлімінде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 4-жолмен толықтырылсын:
"
4
Глютенсіз нан пісіруге арналған арнайы ұн қоспасы
Целиакия
Диспансерлік есепте 18 жасқа дейінгі балалар
".
2. "Шымкент қаласы мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасына белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таралатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы Р. Бектурганов
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Г. Ташкараев