О бюджете города Шымкент на 2021-2023 годы
Решение маслихата города Шымкент от 15 декабря 2020 года № 72/651-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 15 декабря 2020 года № 143. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 2 декабря 2020 года № 379-VI, маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 443 113 099 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 142 490 285 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 655 941 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 836 443 тысячи тенге;
поступление трансфертов – 273 130 430 тысяч тенге;
2) затраты – 461 792 166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 733 760 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 816 112 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 82 352 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 868 377 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 879 353 тысячи тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 1 010 976 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 281 204 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 281 204 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Шымкент от 30.11.2021 № 11/88-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить резерв акимата города на 2021 год в сумме 2 450 000 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2021 год, согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ районов в городе на 2021-2023 годы, согласно приложению 5.

2021-2023 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 72/651-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 143 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесi!
Осы шешiм 01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-баптың 2-тармағына, 75-баптың 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-баптың 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына № 379-VI, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 443 113 099 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 142 490 285 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 655 941 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 836 443 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 273 130 430 мың теңге;
2) шығындар – 461 792 166 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 733 760 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 2 816 112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82 352 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 868 377 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 879 353 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 010 976 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 281 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 281 204 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шымкент қаласы мәслихатының 30.11.2021 № 11/88-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап күшіне енеді).
2. Қала әкімдігінің 2021 жылға арналған резервi 2 450 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2021 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
4. 2021-2023 жылдарға қаладағы аудандардың бюджеттік бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
маслихата города Шымкент Е. Дарменов
Секретарь маслихата
города Шымкент Г. Ташкараев
Приложение 1 к решению
маслихата города Шымкент
от 15 декабря 2020 года № 72/651-6c
Бюджет города Шымкент на 2021 год

5. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
6. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және ресми жариялануға жатады.
Шымкент қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы Е. Дарменов
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Г. Ташкараев
Шымкент қаласы маслихатының
2020 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 72/651-6с шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласының 2021 жылға арналған бюджеті

265 824
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
256 824
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
9 000
9
Прочие государственные услуги общего характера
1 287 552
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
154 180
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
154 180
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
953 822
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
905 350
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 472
369
Управление по делам религии города республиканского значения, столицы
179 550
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
138 073
003
Капитальные расходы государственного органа
496
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
40 981
02
Оборона
728 457
1
Военные нужды
172 064
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
172 064
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
144 115
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
27 949
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
556 393
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
217 142
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
201 136
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
16 006
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
31 585
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
31 585
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
307 666
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
307 666
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 840 159
1
Правоохранительная деятельность

265 824
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
256 824
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
9 000
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1 287 552
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
154 180
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
154 180
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
953 822
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
905 350
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
48 472
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
179 550
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138 073
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
496
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
40 981
02
Қорғаныс
728 457
1
Әскери мұқтаждар
172 064
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
172 064
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
144 115
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
27 949
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
556 393
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
217 142
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
201 136
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
16 006
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
31 585
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
31 585
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
307 666
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
307 666
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 840 159
1
Құқық қорғау қызметi

244 236
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 244 952
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
210
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
360 454
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
360 454
03
Специализированная медицинская помощь
2 226 684
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 226 684
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 226 684
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 315 458
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
8 315 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
147 933
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
133 349
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 341
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
39 865
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 968 970
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
32 430 711
1
Социальное обеспечение
2 918 629
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
2 367 686
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
748 085
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
809 441
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
810 160
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
523 032
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
402 526
037
Социальная реабилитация

244 236
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 244 952
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
210
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
360 454
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
360 454
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2 226 684
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 226 684
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 226 684
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 315 458
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
8 315 458
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 933
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
133 349
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 341
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
39 865
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 968 970
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
32 430 711
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 918 629
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
2 367 686
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
748 085
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
809 441
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
810 160
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
523 032
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
402 526
037
Әлеуметтік сауықтандыру

174 477
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
174 477
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
375 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
375 000
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 679 687
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 679 687
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
3 198 211
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 198 211
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 798 129
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 798 129
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
31 452
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
30 652
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
800
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
218 522
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
218 522
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
428 177
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
428 177
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
221 150
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
221 150
14
Обслуживание долга
3 763 395
1
Обслуживание долга
3 763 395
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
3 763 395
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 761 624
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 771
15
Трансферты
10 931 156
1
Трансферты
10 931 156
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
10 931 156
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

174 477
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
174 477
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
375 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
375 000
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 679 687
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 679 687
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
3 198 211
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 198 211
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 798 129
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 798 129
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
31 452
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
30 652
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
800
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
218 522
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
218 522
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
428 177
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
428 177
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
221 150
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
221 150
14
Борышқа қызмет көрсету
3 763 395
1
Борышқа қызмет көрсету
3 763 395
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
3 763 395
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 761 624
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 771
15
Трансферттер
10 931 156
1
Трансферттер
10 931 156
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
10 931 156
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

5 613 009
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 613 009
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
1 891 800
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
19 427
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
19 427
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 872 373
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 872 373
9
Прочие услуги в области образования
1 155 209
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 155 209
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
128 968
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
233 763
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
69 944
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
201 444
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
183 852
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
248 167
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 276
029
Методическая работа
86 795
05
Здравоохранение
2 131 357
2
Охрана здоровья населения
1 591 898
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
591 898
006
Услуги по охране материнства и детства
210 120
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
381 778
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 000 000
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 000 000
03
Специализированная медицинская помощь
392 024
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
392 024
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

5 613 009
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 613 009
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
1 891 800
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
19 427
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
19 427
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 872 373
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 872 373
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 155 209
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 155 209
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128 968
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
233 763
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
69 944
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
201 444
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
183 852
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
248 167
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 276
029
Әдістемелік жұмыс
86 795
05
Денсаулық сақтау
2 131 357
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 591 898
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
591 898
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
210 120
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
381 778
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 000 000
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 000 000
03
Мамандандырылған медициналық көмек
392 024
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
392 024
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

1 471 544
009
Социальная поддержка инвалидов
1 139 507
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
624 927
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
152 163
030
Обеспечение деятельности центров занятости
390 969
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
637 614
306
Управление государственной инспекции труда города республиканского значения, столицы
56 835
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
56 835
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
580 779
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
262 140
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 157
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
52 018
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
131 807
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
32 669
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
92 988
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
36 250 828
1
Жилищное хозяйство
15 667 889
307
Управление жилья города республиканского значения, столицы
140 380
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, в области жилищного фонда на местном уровне
140 380
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
400 000
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
400 000
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
15 127 509
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
14 827 509
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
300 000
2
Коммунальное хозяйство
10 670 076
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
10 320 076
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства

1 471 544
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 139 507
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
624 927
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
152 163
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
390 969
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
637 614
306
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
56 835
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
56 835
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
580 779
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
262 140
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 157
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
52 018
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
131 807
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
32 669
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
92 988
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36 250 828
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 667 889
307
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы
140 380
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласында тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 380
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
400 000
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
400 000
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
15 127 509
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
14 827 509
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
300 000
2
Коммуналдық шаруашылық
10 670 076
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
10 320 076
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер