О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/495-6с "О бюджете города Шымкент на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 23 декабря 2020 года № 73/682-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 23 декабря 2020 года № 146. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктами 1, 3 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 839 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2020 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2019 года № 908 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020 – 2022 годы", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/495-6с "О бюджете города Шымкент на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 72, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 18 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 358 196 805 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 123 679 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 544 491 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 588 485 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 222 383 879 тысяч тенге;
2) затраты – 394 277 225 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 7 608 662 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 391 338 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10 000 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 258 615 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13 258 615 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 730 373 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 730 373 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/495-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласының мәслихаты шешімі
Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 73/682-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 146 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, 111 - бабының 1, 3 - тармақтарына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына және "2020 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 908 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 839 қаулысына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоксандағы № 58/495-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 72 тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 358 196 805 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 123 679 950 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 544 491 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 588 485 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 222 383 879 мың теңге;
2) шығындар – 394 277 225 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 7 608 662 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 2 391 338 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 000 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13 258 615 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 13 258 615 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41 730 373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 730 373 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке беспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
маслихата города Шымкент Г. Курманбекова
Секретарь маслихата
города Шымкент Г. Ташкараев
Приложение 2 к решению
маслихата города
Шымкент от 23 декабря
2020 года № 73/682-6с
Приложение 1 к решению
маслихата города
Шымкент от 11 декабря
2019 года № 58/495-6с
Бюджет города Шымкент на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

2. "Шымкент қаласы мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және ресми жариялануға жатады.
Шымкент қаласы
мәслихаты сессиясының төрайымы Г. Курманбекова
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Г. Ташкараев
Шымкент қаласы маслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 73/682-6с шешіміне
1-қосымша
Шымкент қаласы маслихатының
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 58/495-6с шешіміне
1-қосымша
Шымкент қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

5 557 500
03
Специализированная медицинская помощь
2 539 836
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 539 836
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 539 836
9
Прочие услуги в области здравоохранения
11 341 746
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
11 341 746
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
119 523
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
133 149
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
18 797
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
39 865
030
Капитальные расходы государственного органа
12 155
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
11 018 257
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
34 577 733
1
Социальное обеспечение
2 336 231
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
1 858 328
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
575 619
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
672 582
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
610 127
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
477 903
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
371 323
037
Социальная реабилитация
106 580
2
Социальная помощь
29 658 925
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
29 658 925
003
Программа занятости
4 600 565
004
Государственная адресная социальная помощь
21 639 003
007
Оказание жилищной помощи
12 685
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 491 391
009
Социальная поддержка инвалидов

5 557 500
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2 539 836
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 539 836
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 539 836
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
11 341 746
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
11 341 746
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 523
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
133 149
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
18 797
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
39 865
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12 155
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
11 018 257
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
34 577 733
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 336 231
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
1 858 328
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
575 619
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
672 582
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
610 127
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
477 903
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
371 323
037
Әлеуметтік сауықтандыру
106 580
2
Әлеуметтiк көмек
29 658 925
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
29 658 925
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4 600 565
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 639 003
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 685
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 491 391
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау

412 543
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
926 164
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
157 248
030
Обеспечение деятельности центров занятости
419 326
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 582 577
306
Управление государственной инспекции труда города республиканского значения, столицы
74 399
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
73 101
003
Капитальные расходы государственного органа
1 298
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
2 408 178
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
383 131
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
26 863
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74 919
026
Капитальные расходы государственного органа
8 455
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
93 463
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
55 348
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
34 573
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 695 264
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 162
307
Управление жилья города республиканского значения, столицы
100 000
068
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
100 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
94 498 859
1
Жилищное хозяйство
60 125 511
307
Управление жилья города республиканского значения, столицы
1 050 842
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, в области жилищного фонда на местном уровне
193 954
003
Капитальные расходы государственного органа
9 788
085
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
847 100
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 040 273
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

412 543
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
926 164
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
157 248
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
419 326
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 582 577
306
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
74 399
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
73 101
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 298
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
2 408 178
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
383 131
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
26 863
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74 919
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 455
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
93 463
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
55 348
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
34 573
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 695 264
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 162
307
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы
100 000
068
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
100 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
94 498 859
1
Тұрғын үй шаруашылығы
60 125 511
307
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы
1 050 842
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласында тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
193 954
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 788
085
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
847 100
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 040 273
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

7 946 973
012
Развитие теплоэнергетической системы
7 946 973
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
7 608 531
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
7 608 531
029
Развитие газотранспортной системы
7 608 531
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 583 401
1
Сельское хозяйство
4 025 501
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
4 025 501
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
167 910
003
Капитальные расходы государственного органа
3 371
008
Организация санитарного убоя больных животных
91
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
876
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
129 723
017
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
42 209
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 176
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
2 980
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
130 800
028
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
671 747
029
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
6 253
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
15 709
033
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 022
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
122 085
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 080 109
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 069 289
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
137 917
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

7 946 973
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
7 946 973
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
7 608 531
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 608 531
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
7 608 531
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 583 401
1
Ауыл шаруашылығы
4 025 501
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
4 025 501
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
167 910
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 371
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
91
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
876
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
129 723
017
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
42 209
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 176
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
2 980
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
130 800
028
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
671 747
029
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
6 253
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
15 709
033
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 022
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
122 085
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 080 109
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 069 289
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
137 917
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

193 934
003
Капитальные расходы государственного органа
6 918
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
91 094
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
5 675 230
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 354
13
Прочие
16 063 743
1
Регулирование экономической деятельности
54 205
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
54 205
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
54 205
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 446 909
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
10 000
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
10 000
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
2 436 909
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
234 923
008
Поддержка предпринимательской деятельности
57 987
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 491 220
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
572 779
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
25 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
55 000
9
Прочие
13 562 629
123
Аппарат акима района в городе
2 660 779
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 660 779
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 500 251
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 500 251
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
167 766
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
167 766
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы

193 934
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 918
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
91 094
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 675 230
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 354
13
Басқалар
16 063 743
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
54 205
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
54 205
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
54 205
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 446 909
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 000
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
10 000
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
2 436 909
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
234 923
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
57 987
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 491 220
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
572 779
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
25 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
55 000
9
Басқалар
13 562 629
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
2 660 779
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 660 779
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 500 251
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 500 251
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
167 766
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
167 766
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы

4 089 706
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4 089 706
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
4 234 954
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
4 234 954
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
37 667
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
23 267
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
14 400
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
265 681
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
265 681
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
386 204
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
386 204
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
219 621
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
186 374
003
Капитальные расходы государственного органа
33 247
14
Обслуживание долга
1 382 700
1
Обслуживание долга
1 382 700
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 382 700
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 380 998
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 702
15
Трансферты
10 032 777
1
Трансферты
10 032 777
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
10 032 777
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
7 352
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
8 448 769
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения

4 089 706
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4 089 706
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
4 234 954
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
4 234 954
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
37 667
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
23 267
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
14 400
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
265 681
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
265 681
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
386 204
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
386 204
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
219 621
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
186 374
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
33 247
14
Борышқа қызмет көрсету
1 382 700
1
Борышқа қызмет көрсету
1 382 700
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 382 700
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 380 998
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 702
15
Трансферттер
10 032 777
1
Трансферттер
10 032 777
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
10 032 777
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
7 352
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
8 448 769
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер