Об определении перечня социально значимых сообщений по Меркенскому району
Решение Жамбылского областного маслихата от 27 февраля 2020 года № 43-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 марта 2020 года № 4517. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 14 декабря 2022 года № 23-9
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 14.12.2022 № 23-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений по Меркенскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития предпринимательства, строительства, транспорта и коммунальной сферы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Жамбылского
областного маслихата А. Едильбаев
Секретарь Жамбылского
областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
от 27 февраля 2020 года № 43-3
Перечень социально значимых сообщений по Меркенскому району
Наименование населенных пунктов
Сообщения
1.
Меркенский район
Мерке - Талдыбулак
2.
Меркенский район
Мерке - Гранитогорск
3.
Меркенский район
Мерке – село Қарасу

Меркі ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 43-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 наурызда № 4517 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 14.12.2022 № 23-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14 бабы 1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меркі ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облысы маслихатының кәсіпкерлікті қолдау, құрылыс, көлік және коммуналдық салаларды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгзіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының сессия төрағасы А. Едильбаев
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Карашолаков
Жамбыл облыстық мәслихатының
2020 жылғы 27 ақпаны
№ 43-3 шешіміне қосымша
Меркі ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Елді мекендердің атауы
Қатынас
1.
Меркі ауданы
Меркі – Талдыбұлақ
2.
Меркі ауданы
Меркі - Гранитогорск
3.
Меркі ауданы
Меркі – Қарасу ауылы