О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 16 апреля 2020 года № 46-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 апреля 2020 года № 4561
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4449, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "306 840 535" заменить цифрами "333 728 889";
цифры "276 985 702" заменить цифрами "303 874 056";
в подпункте 2):
цифры "315 402 648" заменить цифрами "343 662 596";
в подпункте 3):
цифры "51 005 041" заменить цифрами "49 517 246";
в подпункте 4):

"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 46-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 4561 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4449 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 23 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"306 840 535" сандары "333 728 889" сандарымен ауыстырылсын;
"276 985 702" сандары "303 874 056" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"315 402 648" сандары "343 662 596" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"51 005 041" сандары "49 517 246" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:

цифры "0" заменить цифрами "116 201".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского
областного маслихата Г. Сагинтаев
Секретарь Жамбылского
областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 41-3 от 12 декабря 2019 года
Областной бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

"0" сандары "116 201" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық маслихатының
сессия төрағасы Г. Сагинтаев
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Карашолаков
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2019 жылғы
12 желтоқсандағы № 41-3
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
978 125
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
517 784
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
366 602
261
Управление образования области
371 272
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
371 272
256
Управление координации занятости и социальных программ области
227 184
003
Социальная поддержка инвалидов
227 184
256
Управление координации занятости и социальных программ области
24 283 110
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 772
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
121 963
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы
2 293
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
74 659
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 593
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
620 652
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
51 660
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
206 009
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
23 093 509
263
Управление внутренней политики области
48 535
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535
270
Управление по инспекции труда области
66 969
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 846
003
Капитальные расходы государственного органа
2 123
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 733 591
271
Управление строительства области
11 015 384
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
978 125
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
517 784
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
366 602
261
Облыстың білім басқармасы
371 272
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
371 272
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
227 184
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
227 184
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
24 283 110
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 772
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
121 963
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 293
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
74 659
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 593
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
620 652
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
51 660
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
206 009
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
23 093 509
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
66 969
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 846
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 123
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 733 591
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 015 384
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

6 377 687
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 637 697
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
875 800
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
875 800
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 842 407
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
138 725
005
Капитальные расходы государственного органа
139
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 658 982
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
7 740 389
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
37 356
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
79 455
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 299 460
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
887 901
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9 277 990
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 539 994
005
Поддержка культурно-досуговой работы
364 820
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
353 067
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
822 107
271
Управление строительства области
1 165 511
017
Развитие объектов спорта
1 165 511
285
Управление физической культуры и спорта области
3 943 451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
50 678
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
200 274
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
3 337 829
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
246 659
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
108 011
263
Управление внутренней политики области
664 485
007
Услуги по проведению государственной информационной политики

6 377 687
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 637 697
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
875 800
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
875 800
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 842 407
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138 725
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
139
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 658 982
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 740 389
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
37 356
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
79 455
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 299 460
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
887 901
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
9 277 990
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 539 994
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
364 820
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
353 067
008
Театр және музыка өнерін қолдау
822 107
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 165 511
017
Cпорт объектілерін дамыту
1 165 511
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 943 451
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 678
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
200 274
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
3 337 829
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
246 659
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
108 011
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
664 485
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер

1 050 000
003
Капитальные расходы государственного органа
7 268
006
Субсидирование производства приоритетных культур
2 042 111
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
6 710
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
22 969
018
Обезвреживание пестицидов
1 814
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 300
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
60 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 300
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 250 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 664 511
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
700 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 466 071
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
120 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
98 053
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 664 986
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
706 600
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 000
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
100 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

1 050 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 268
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
2 042 111
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
6 710
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
22 969
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
1 814
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15 300
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
60 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 300
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 250 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 664 511
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
700 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 466 071
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
120 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
98 053
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 664 986
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
706 600
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 000
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

2 000 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
778 633
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
218 038
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
218 038
253
Управление здравоохранения области
547 024
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
547 024
257
Управление финансов области
2 597 097
012
Резерв местного исполнительного органа области
2 597 097
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
11 978 325
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
11 978 325
261
Управление образования области
71 965
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
80 426
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
77 458
003
Капитальные расходы государственного органа
2 968
271
Управление строительства области
521 323
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
294 292
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
227 031
14
Обслуживание долга
47 192
257
Управление финансов области
47 192
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
46 102
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 090
15
Трансферты
133 453 424
257
Управление финансов области
133 453 424
007
Субвенции
127 676 279
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
71 218
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

2 000 000
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
778 633
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
218 038
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
218 038
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
547 024
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
547 024
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 597 097
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
2 597 097
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
11 978 325
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
11 978 325
261
Облыстың білім басқармасы
71 965
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
80 426
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 458
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 968
271
Облыстың құрылыс басқармасы
521 323
085
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
294 292
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
227 031
14
Борышқа қызмет көрсету
47 192
257
Облыстың қаржы басқармасы
47 192
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
46 102
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 090
15
Трансферттер
133 453 424
257
Облыстың қаржы басқармасы
133 453 424
007
Субвенциялар
127 676 279
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
71 218
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

5 579 287
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
22 314
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104 326
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
49 517 246
Бюджетные кредиты
55 139 182
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
32 871 396
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
133 955
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
133 955
255
Управление сельского хозяйства области
892 291
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
892 291
256
Управление координации занятости и социальных программ области
21 228
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
21 228
261
Управление образования области
4 246 474
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
4 246 474
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 187 424
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
13 187 424
271
Управление строительства области
3 184 045
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3 184 045
273
Управление культуры, архивов и документации области
108 806
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
108 806
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 267 184
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
10 267 184
285
Управление физической культуры и спорта области
829 989
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
829 989
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 378 049
271
Управление строительства области
12 000 000
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
12 000 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

5 579 287
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
22 314
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
104 326
IІІ. Таза бюджеттік кредит беру
49 517 246
Бюджеттік кредиттер
55 139 182
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
32 871 396
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
133 955
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
133 955
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
892 291
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
892 291
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
21 228
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
21 228
261
Облыстың білім басқармасы
4 246 474
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
4 246 474
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 187 424
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
13 187 424
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 184 045
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3 184 045
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
108 806
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
108 806
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 267 184
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
10 267 184
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
829 989
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
829 989
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 378 049
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 000 000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
12 000 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы