О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 12 февраля 2016 года № 45-3 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 47-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 июня 2020 года № 4631
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлений в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 12 февраля 2016 года № 45-3 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2986, опубликовано 11 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского областного маслихата Б. Карашолаков

"Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 45-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 47-11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 маусымда № 4631 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 45-3 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2986 болып тіркелген, 2016 жылдың 11 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық мәслихатының хатшысы Б. Карашолаков