О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 12 октября 2020 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 октября 2020 года № 4760
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отделу мониторинга государственных услуг аппарата акима Жамбылской области в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области К. Мадибекa.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 12 октября 2020 года № 228
Перечень некоторых постановлений акимата Жамбылской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Жамбылской области от 17 июля 2015 года № 152 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2723, опубликовано 20 августа 2015 года в газете "Знамя труда").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 22 февраля 2016 года № 54 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 17 июля 2015 года № 152 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2990, опубликовано 31 марта 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Жамбылской области от 28 июля 2016 года № 220 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 17 июля 2015 года № 152 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3145, опубликовано 23 августа 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет").

Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 228 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 4760 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Жамбыл облысы әкімі аппаратының мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді мониторингілеу бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет - ресурсында
орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Қ. Мәдібекке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2020 жылғы 12 қазандағы
№ 228 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 152 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2723 болып тіркелген, 2015 жылдың 22 тамызында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
2. "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 152 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 ақпандағы № 54 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2990 болып тіркелген, 2016 жылдың 31 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 152 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 220 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3145 болып тіркелген, 2016 жылдың 23 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

4. Постановление акимата Жамбылской области от 5 декабря 2016 года № 352 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 17 июля 2015 года № 152 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3278, опубликовано 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Постановление акимата Жамбылской области от 21 августа 2017 года № 179 "О внесении изменений и дополнение в постановление акимата Жамбылской области от 17 июля 2015 года № 152 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3523, опубликовано 25 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Постановление акимата Жамбылской области от 5 марта 2018 года № 29 "О внесении изменений и дополнение в постановление акимата Жамбылской области от 17 июля 2015 года № 152 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3745, опубликовано 12 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 152 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 352 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3278 болып тіркелген, 2017 жылдың 17 қаңтарында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 152 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 179 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3523 болып тіркелген, 2017 жылдың 25 қыркүйегінде электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 152 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 29 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3745 болып тіркелген, 2018 жылдың 12 сәуірінде электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).