О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года № 5-8 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Жамбылского областного маслихата и его описания"
Решение Жамбылского областного маслихата от 15 октября 2020 года № 50-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 октября 2020 года № 4769
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года № 5-8 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Жамбылского областного маслихата и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3198, опубликованное 10 ноября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жамбылского областного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Жамбылского областного маслихата А. Джумабаев
Секретарь
Жамбылского областного маслихата Б. Карашолаков

"Жамбыл облыстық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы № 5-8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 50-10 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қазанда № 4769 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облыстық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы № 5-8 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3198 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
маслихатының сессия төрағасы А. Джумабаев
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Карашолаков