О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамблылской области от 15 декабря 2020 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 декабря 2020 года № 4845
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление земельных отношений акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Б.Ныгмашева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 15 декабря 2020 года № 280
Перечень некоторых постановлений акимата Жамбылской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Жамбылской области от 4 марта 2016 года № 79 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3023, опубликовано 18 апреля 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 4 июля 2016 года № 199 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3144, опубликовано 5 августа 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Жамбылской области от 5 апреля 2018 года № 60 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение делимости и неделимости земельных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3795, опубликовано 3 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 280 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 4845 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Нығмашевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2020 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 280 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 79 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3023 болып тіркелген, 2016 жылдың 18 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3144 болып тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Жер учаскелерінің бөлінетіндігі мен бөлінбейтіндігін айқындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 60 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3795 болып тіркелген, 2018 жылдың 3 мамырында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлердi эталондық бақылау банкiнде жарияланған).

4. Постановление акимата Жамбылской области от 5 апреля 2018 года № 61 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование и выдача проекта рекультивации нарушенных земель" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3793, опубликовано 3 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2018 года № 89 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 05 апреля 2018 года № 60 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение делимости и неделимости земельных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3857, опубликовано 21 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2018 года № 90 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 05 апреля 2018 года № 61 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование и выдача проекта рекультивации нарушенных земель" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3858, опубликовано 21 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Жамбылской области от 5 апреля 2019 года № 79 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 4188, опубликовано 18 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Жамбылской области от 5 апреля 2019 года № 80 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 04 июля 2016 года № 199 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4191, опубликовано 19 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Жамбылской области от 3 июня 2019 года № 125 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 04 марта 2016 года № 79 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4257, опубликовано 25 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. "Бүлінген жерлерді қалпына келтіру жобасын келісу және беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 61 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3793 болып тіркелген, 2018 жылдың 3 мамырында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлердi эталондық бақылау банкiнде жарияланған).
5. "Жер учаскелерінің бөлінетіндігі мен бөлінбейтіндігін айқындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 05 сәуірдегі № 60 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 89 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3857 болып тіркелген, 2018 жылдың 21 маусымында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлердi эталондық бақылау банкiнде жарияланған).
6. "Бүлінген жерлерді қалпына келтіру жобасын келісу және беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 05 сәуірдегі № 61 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 90 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3858 болып тіркелген, 2018 жылдың 21 маусымында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлердi эталондық бақылау банкiнде жарияланған).
7. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 79 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4188 болып тіркелген, 2019 жылдың 18 сәуірінде электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлердi эталондық бақылау банкiнде жарияланған).
8. "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 04 шілдедегі № 199 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 80 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4191 болып тіркелген, 2019 жылдың 19 сәуірінде электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлердi эталондық бақылау банкiнде жарияланған).
9. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 04 наурыздағы № 79 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 125 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4257 болып тіркелген, 2019 жылдың 25 маусымында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлердi эталондық бақылау банкiнде жарияланған).

10. Постановление акимата Жамбылской области от 13 ноября 2019 года № 256 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4407, опубликовано 22 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

10. "Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 қарашадағы № 256 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4407 болып тіркелген, 2019 жылдың 22 қарашасында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлердi эталондық бақылау банкiнде жарияланған).