О переименовании села Карасу в село Косы батыр Суханбаевского сельского округа Байзакского района Жамбылской области
Совместное постановление акимата Жамбылской области от 25 декабря 2020 года № 296 и решение Жамбылского областного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2020 года № 4866
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 24 ноября 2020 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Карасу в село Косы батыр Суханбаевского сельского округа Байзакского района Жамбылской области.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления и на заместителя акима области Е.Жылкыбаева.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
Исполняющий обязанности секретаря
Жамбылского областного маслихата М. Берік

Жамбыл облысы Байзақ ауданы Суханбаев ауылдық округінің Қарасу ауылын Қосы батыр ауылы деп қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 296 бірлескен қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4866 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және 2020 жылғы 24 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл облысы Байзақ ауданы Суханбаев ауылдық округінің Қарасу ауылы Қосы батыр ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары Е.Жылқыбаевқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
Жамбыл облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы М. Берік