О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 20 декабря 2019 года № 54-3 "О городском бюджете на 2020-2022 год"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 21 августа 2020 года № 61-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 августа 2020 года № 4709
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 20 декабря 2019 года №54-3 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4480, опубликовано 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "70929408" заменить цифрами "72621427";
цифры "11483496" заменить цифрами "12025696";
цифры "55592929" заменить цифрами "56742748";
в подпункте 2) цифры "93170753" заменить цифрами "94737772";
в подпункте 4) цифры "322983" заменить цифрами "447983";
цифры "322983" заменить цифрами "447983".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Таразского
городского маслихата Э. Мырза-Ғали
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение к решению
Таразского городского

"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 54-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 61-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 4709 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №54-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4480 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "70929408" сандары "72621427" сандарымен ауыстырылсын;
"11483496" сандары "12025696" сандарымен ауыстырылсын;
"55592929" сандары "56742748" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "93170753" сандары "94737772" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "322983" сандары "447983" сандарымен ауыстырылсын;
"322983" сандары "447983" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрайымы Э. Мырза-Ғали
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының

348707
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
26662
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
124743
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
217071
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
308953
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
117993
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
336556
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92171
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10000
021
Капитальные расходы государственного органа
1563
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
226105
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5517
467
Отдел строительства района (города областного значения)
71808
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
71808
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
40236756
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
160142
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
159147
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
995
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
135549
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
135549
467
Отдел строительства района (города областного значения)
23327720
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
17798434
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5529286
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
5908204
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
269647
003
Капитальные расходы государственного органа
1356
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда

348707
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
26662
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
124743
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
217071
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
308953
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
117993
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
336556
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92171
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1563
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
226105
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5517
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
71808
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
71808
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
40236756
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
160142
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
159147
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
995
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
135549
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
135549
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
23327720
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
17798434
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5529286
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
5908204
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
269647
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1356
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру