О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 20 декабря 2019 года №54-3 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2020 года № 66-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2020 года № 4861
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 20 декабря 2019 года № 54-3 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4480, опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "72 898 985" заменить цифрами "72 737 341";
цифры "12 309 666" заменить цифрами "12 198 356";
цифры "162 719" заменить цифрами "170 652";
цифры "5 371 117" заменить цифрами "5 312 850";
в подпункте 2) цифры "91 774 793" заменить цифрами "91 613 149".
в подпункте 2):
в подпункте 1) цифры "579 822" заменить цифрами "457 651";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №54-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4861 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 54-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4480 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 31желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "72 898 985" сандары "72 737 341" сандарымен ауыстырылсын;
"12 309 666" сандары "12 198 356" сандарымен ауыстырылсын;
"162 719" сандары "170 652" сандарымен ауыстырылсын;
"5 371 117" сандары "5 312 850" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "91 774 793" сандары "91 613 149" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақта:
"579 822" сандары "457 651" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата К. Жетибаев
Исполняющий обязанности
секретаря Таразского городского маслихата Ж. Жексембиев
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
от 20 декабря 2019 года № 54-3
Бюджет города Тараз на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихаты сессиясының төрағасы К. Жетибаев
Тараз қалалық
мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы Ж. Жексембиев
Тараз қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 54-3 шешіміне 1 қосымша
Тараз қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР