О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 18 марта 2020 года № 63-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 марта 2020 года № 4530
В соответствии со статьей 109 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4079 и опубликовано 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2020 год:
в подпункте 1):
цифры "90282" заменить цифрами "94922";
цифры "84214" заменить цифрами "88854";
в подпункте 2):
цифры "90282" заменить цифрами "94922";
1-2. Диханский сельский округ на 2020 год:
в подпункте 1):
цифры "78004" заменить цифрами "76804";
цифры "72674" заменить цифрами "71474";
в подпункте 2):
цифры "78004" заменить цифрами "76804";
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2020 год:
в подпункте 1):
цифры "75995" заменить цифрами "80270";
цифры "69191" заменить цифрами "73466";
в подпункте 2):
цифры "75995" заменить цифрами "80270";
1-5. Туймекентский сельский округ на 2020 год:
в подпункте 1):
цифры "334285" заменить цифрами "357910";
цифры "320488" заменить цифрами "344113";
в подпункте 2):
цифры "334285" заменить цифрами "357910";
1-6. Жанатурмысский сельский округ на 2020 год:
в подпункте 2):
цифры "90950" заменить цифрами "90951";
цифры "0" заменить цифрами "1";
цифры "0" заменить цифрами "-1";
цифры "0" заменить цифрами "1";
1-8. Ынтымакский сельский округ на 2020 год:
в подпункте 2):
цифры "58609" заменить цифрами "58610";
цифры "0" заменить цифрами "1";
цифры "0" заменить цифрами "-1";
цифры "0" заменить цифрами "1";
1-9. Суханбаевский сельский округ на 2020 год:
в подпункте 2):
цифры "64134" заменить цифрами "64135";
цифры "0" заменить цифрами "1";
цифры "0" заменить цифрами "-1";
цифры "0" заменить цифрами "1";

"2020-2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №60-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 63-11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 4530 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы негізінде аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №60-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4079 болып тіркелген және 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2020 жылға:
1) тармақшада:
"90282" сандары "94922" сандарымен ауыстырылсын:
"84214" сандары "88854" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"90282" сандары "94922" сандарымен ауыстырылсын.
1-2. Дихан ауылдық округі 2020 жылға:
1) тармақшада:
"78004" сандары "76804" сандарымен ауыстырылсын:
"72674" сандары "71474" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"78004" сандары "76804" сандарымен ауыстырылсын.
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2020 жылға:
1) тармақшада:
"75995" сандары "80270" сандарымен ауыстырылсын:
"69191" сандары "73466" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"75995" сандары "80270" сандарымен ауыстырылсын.
1-5. Түймекент ауылдық округі 2020 жылға:
1) тармақшада:
"334285" сандары "357910" сандарымен ауыстырылсын:
"320488" сандары "344113" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"334285" сандары "357910" сандарымен ауыстырылсын.
1-6. Жаңатұрмыс ауылдық округі 2020 жылға:
2) тармақшада:
"90950" сандары "90951" сандарымен ауыстырылсын.
"0" саны "1" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "-1" санымен ауыстырылсын;
"0" саны "1" санымен ауыстырылсын;
1-8. Ынтамақ ауылдық округі 2020 жылға:
2) тармақшада:
"58609" сандары "58610" сандарымен ауыстырылсын.
"0" саны "1" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "-1" санымен ауыстырылсын;
"0" саны "1" санымен ауыстырылсын;
1-9. Суханбаев ауылдық округі 2020 жылға:
2) тармақшада:
"64134" сандары "64135" сандарымен ауыстырылсын.
"0" саны "1" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "-1" санымен ауыстырылсын;
"0" саны "1" санымен ауыстырылсын;

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Байзакского
районного маслихата С. Рапилбеков
Секретарь Байзакского
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1
Байзакского районного
маслихата от 18 марта 2020 года № 63-11
Категория
2020 год сумма тыс. тенге
Жалгызтюбинский сельский округ
Диханский сельский округ
Мырзатайский сельский округ
Темирбекский сельский округ
Тюймекентский сельский округ
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Рапилбеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 18 наурыздағы
№ 63-11 шешіміне қосымша 1
Санаты
2020 жыл сомасы, мың теңге
Жалғызтөбе ауылдық округі
Дихан ауылдық округі
Мырзатай ауылдық округі
Темірбек ауылдық округі
Түймекент ауылдық округі
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер