О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 59-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2020 года № 64-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2020 года № 4579
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №59-3 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4466, опубликовано 30 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "22530164" заменить цифрами "23970842";
цифры "20886555" заменить цифрами "22327233";
в подпункте 2)
цифры "22549475" заменить цифрами "26038909";
в подпункте 3)
цифры "89751" заменить цифрами "2782911";
цифры "103389" заменить цифрами "2806336";
цифры "13638" заменить цифрами "17425";
в подпункте 5)
цифры "-109062" заменить цифрами "-4850978";
в подпункте 6)
цифры "109062" заменить цифрами "4850978";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.

"2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 59-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 64-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 4579 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №59-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4466 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"22530164" сандары "23970842" сандарымен ауыстырылсын;
"20886555" сандары "22327233" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"22549475" сандары "26038909" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"89751" сандары "2782911" сандарымен ауыстырылсын;
"103389" сандары "2806336" сандарымен ауыстырылсын;
"13638" сандары "17425" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-109062" сандары "-4850978" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"109062" сандары "4850978" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Байзакского
районного маслихата С. Молдабеков
Секретарь Байзакского
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 20 апреля 2020
года № 64-3
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Молдабеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 20 сәуірдегі № 64-3
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

2113
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
8968
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
500
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
43500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
46153
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24184
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8853
007
Капитальные расходы государственного органа
216
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12900
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11953
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11953
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
77342
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
77342
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26350
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
49428
015
Капитальные расходы государственного органа
764
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
800
12
Транспорт и коммуникации
395331
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
395331
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25871
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
369460
13
Прочие
1378512
452
Отдел финансов района (города областного значения)
32487
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32487
464
Отдел образования района (города областного значения)
369918
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
369918
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
54795
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

2113
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
8968
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
500
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
43500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
46153
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24184
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8853
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
216
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12900
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11953
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11953
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
77342
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
77342
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26350
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
49428
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
764
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
800
12
Көлiк және коммуникация
395331
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
395331
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25871
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
369460
13
Басқалар
1378512
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
32487
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32487
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
369918
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
369918
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
54795
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру