О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 апреля 2020 года № 65-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 апреля 2020 года № 4593
В соответствии со статьей 109 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4482, опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14, 1-15, 1-16, 1-17, 1-18 указанного решения изложить в новой редакции.
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 94606 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5790 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 278 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 88538 тысячи тенге;
2) затраты – 149462 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -54856 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 54856 тысячи тенге.
1-2. Диханский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 76315 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5078 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 252 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 70985 тысячи тенге;
2) затраты – 135639 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;

"2020-2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 65-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 4593 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы негізінде аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №60-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4482 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14, 1-15, 1-16, 1-17, 1-18 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын.
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 94606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 278 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 88538 мың теңге;
2) шығындар – 149462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -54856 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54856 мың теңге.
1-2. Дихан ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 76315 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70985 мың теңге;
2) шығындар – 135639 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -416314 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицит) – 416314 тысячи тенге.
1-17. Байтерекский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 428692 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33414 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 148 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 395130 тысячи тенге;
2) затраты – 588650 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -159958 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 159958 тысячи тенге.
1-18. Сазтерекский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 73460 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2279 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 71181 тысячи тенге;
2) затраты – 156825 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -83365 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 83365 тысячи тенге.
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Байзакского
районного маслихата С. Молдабеков
Секретарь Байзакского
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата № 65-2 от 27 апреля
2020 года
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата № 60-2 от 27 декабря
2019 года
Категория
2020 год сумма тыс. тенге
Жалгызтюбинский сельский округ
Диханский сельский округ
Мырзатайский сельский округ
Темирбекский сельский округ
Тюймекентский сельский округ
Жанатурмысский сельский округ
Кокталский сельский округ
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -416314 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 416314 мың теңге.
1-17. Бәйтерек ауылдық округі 2020 жылға:
кірістер – 428692 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 148 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 395130 мың теңге;
2) шығындар – 588650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -159958 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159958 мың теңге.
1-18. Сазтерек ауылдық округі 2020 жылға:
кірістер – 73460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71181 мың теңге;
2) шығындар – 156825 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -83365 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83365 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Молдабеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 сәуірдегі № 65-2
шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 60-2 шешіміне 1 қосымша
Санаты
2020 жыл сомасы, мың теңге
Жалғызтөбе ауылдық округі
Дихан ауылдық округі
Мырзатай ауылдық округі
Темірбек ауылдық округі
Түймекент ауылдық округі
Жаңатұрмыс ауылдық округі
Көктал ауылдық округі
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер