О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 6 ноября 2020 года № 74-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 ноября 2020 года № 4806
В соответствии со статьей 109 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4482, опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14, 1-15, 1-16, 1-17, 1-18 указанного решения изложить в новой редакции.
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 96985 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5790 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 278 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 90917 тысячи тенге;
2) затраты – 147925 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -50940 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 50940 тысячи тенге.
1-2. Диханский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 86203 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5078 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 252 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 80873 тысячи тенге;
2) затраты – 141244 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;

"2020-2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №60-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қарашадағы № 74-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қарашада № 4806 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы негізінде аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №60-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4482 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14, 1-15, 1-16, 1-17, 1-18 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын.
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2020 жылға:
кірістер – 96985 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 278 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90917 мың теңге;
2) шығындар – 147925 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50940 мың теңге.
1-2. Дихан ауылдық округі 2020 жылға:
кірістер – 86203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80873 мың теңге;
2) шығындар – 141244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -390427 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицит) – 390427 тысячи тенге.
1-17. Байтерекский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 434537 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33414 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 148 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 400975 тысячи тенге;
2) затраты – 580024 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -145487 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 145487 тысячи тенге.
1-18. Сазтерекский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 72410 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2279 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 70131 тысячи тенге;
2) затраты – 130957 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -58547 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 58547 тысячи тенге.
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Байзакского
районного маслихата А. Большебеков
Секретарь Байзакского
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение к решению
Байзакского районного
маслихата от 6 ноября 2020 года
№ 74-2
Бюджет сельских округов на 2020 год
Категория
2020 год сумма тыс. тенге
Жалгызтюбинский сельский округ
Диханский сельский округ
Мырзатайский сельский округ
Темирбекский сельский округ
Туймекентский сельский округ
Жанатурмысский сельский округ
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -390427 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
390427 мың теңге.
1-17. Бәйтерек ауылдық округі 2020 жылға:
кірістер – 434537 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 148 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 400975 мың теңге;
2) шығындар – 580024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -145487 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 145487 мың теңге.
1-18. Сазтерек ауылдық округі 2020 жылға:
кірістер – 72410 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70131 мың теңге;
2) шығындар – 130957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58547 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Большебеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қарашасы № 74-2
шешіміне қосымша
2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеті
Санаты
2020 жыл сомасы, мың теңге
Жалғызтөбе ауылдық округі
Дихан ауылдық округі
Мырзатай ауылдық округі
Темірбек ауылдық округі
Түймекент ауылдық округі
Жаңатұрмыс ауылдық округі
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер