О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 30 октября 2020 года № 71-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 ноября 2020 года № 4794
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4481, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 января 2020 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "319 066" заменить цифрами "323 857";
цифры "293 904" заменить цифрами "298 695";
в подпункте 2):
цифры "328 847" заменить цифрами "333 638";
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "121 512" заменить цифрами "130 707";
цифры "113 354" заменить цифрами "122 549";
в подпункте 2):
цифры "124 114" заменить цифрами "133 309";
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "91 187" заменить цифрами "93 387";
цифры "88 553" заменить цифрами "90 753";
в подпункте 2):
цифры "92 671" заменить цифрами "94 871";
1.4 по Акбулымскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "94 416" заменить цифрами "95 316";
цифры "88 050" заменить цифрами "88 950";
в подпункте 2):
цифры "95 727" заменить цифрами "96 627";
1.5 по Бесагашскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "229 586" заменить цифрами "234 486";
цифры "219 437" заменить цифрами "224 337";
в подпункте 2):
цифры "238 409" заменить цифрами "242 597";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "6 008";
1.6 по Гродиковскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "124 104" заменить цифрами "128 004";
цифры "112 652" заменить цифрами "116 552";
в подпункте 2):
цифры "407 100" заменить цифрами "389 256";
в подпункте 6):
цифры "278 492" заменить цифрами "256 748";
1.7 по Жамбылскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 71-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 4794 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4481 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 06 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"319 066" сандары "323 857" сандарымен ауыстырылсын;
"293 904" сандары "298 695" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"328 847" сандары "333 638" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"121 512" сандары "130 707" сандарымен ауыстырылсын;
"113 354" сандары "122 549" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"124 114" сандары "133 309" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"91 187" сандары "93 387" сандарымен ауыстырылсын;
"88 553" сандары "90 753" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"92 671" сандары "94 871" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
3) тармақшада:
"94 416" сандары "95 316" сандарымен ауыстырылсын;
"88 050" сандары "88 950" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"95 727" сандары "96 627" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Бесағаш ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"229 586" сандары "234 486" сандарымен ауыстырылсын;
"219 437" сандары "224 337" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"238 409" сандары "242 597" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "6 008" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Гродиково ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"124 104" сандары "128 004" сандарымен ауыстырылсын;
"112 652" сандары "116 552" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"407 100" сандары "389 256" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"278 492" сандары "256 748" сандарымен ауыстырылсын;
1.7 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

цифры "72 526" заменить цифрами "75 526";
в подпункте 2):
цифры "73 381" заменить цифрами "76 381";
Приложении 1-17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-17 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

"72 526" сандары "75 526" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"73 381" сандары "76 381" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-17 қосымшалары осы шешімнің 1-17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Макашов
Секретарь маслихата Жамбылского района Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от 30 октября 2020 года № 71-2
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 58-2
Бюджет Ассинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Макашов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 30 қазандағы
71-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 58-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР