О переименовании улиц села Жалпактобе в Полаткощинском сельском округе
Решение акима Полаткощинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 18 марта 2020 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 марта 2020 года № 4531
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 декабря 2019 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Жалпактобе Полаткощинском сельском округе:
1) улицу Жаңақұрылыс на улицу Береке;
2) улицу Жаңақұрылыс 1 на улицу Бірлік;
3) улицу Жаңақұрылыс 4 на улицу Мыңбұлақ;
4) улицу Жаңақұрылыс 7 на улицу Шиелі.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Полаткощинского сельского округа А. Досманбетовой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Полаткощинского
сельского округа Е. Данаев

Полатқосшы ауылдық округінің Жалпақтөбе ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Полатқосшы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № 25 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 4531 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылдың 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Полатқосшы ауылдық округінің Жалпақтөбе ауылындағы көше атаулары өзгертілсін:
1) Жаңақұрылыс көшесі Береке көшесіне;
2) Жаңақұрылыс 1 көшесі Бірлік көшесіне;
3) Жаңақұрылыс 4 көшесі Мынбұлақ көшесіне;
4) Жаңақұрылыс 7 көшесі Шиелі көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Полатқосшы ауылдық округі әкімінің орынбасары А.Досманбетоваға жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Полатқосшы ауылдық
округінің әкімі Е. Данаев