О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11 марта 2020 года № 60-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 марта 2020 года № 4524
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4471, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "14 612 984" заменить цифрами "14 656 470";
в подпункте 3):
цифры "56 815" заменить цифрами "100 301";
в подпункте 5):
цифры "-56 815" заменить цифрами "-100 301";
в подпункте 6):
цифры "56 815" заменить цифрами "100 301";

"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 60-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 4524 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4471 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
"14 612 984" деген сандар "14 656 470" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"56 815" деген сандар "100 301" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
" -56 815" деген сандар "-100 301" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"56 815" деген сандар "100 301" деген сандармен ауыстырылсын:

цифры "0" заменить цифрами "43 486".
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата Э. Мамедова
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1
к решению Жуалынского
районного маслихата от
20 декабря 2019 года № 57-3
Районный бюджет на 2020 года
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

"0" деген сандар "43 486" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Э. Мамедова
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 57-3 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Ішкі сыныбы
Сыныбы
1
2
3
4
5
1. КІРІС

189 456
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
189 456
464
Отдел образования района (города областного значения)
803 345
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 496
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
230 500
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 650
023
Методическая работа
91 690
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25 396
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 124
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
377 289
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 615 753
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 109 672
005
Государственная адресная социальная помощь
1 109 672
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 743
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 743
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
367 554
002
Программа занятости
160 095
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 680
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 007
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 242
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31 635
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38 280
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65 615
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 784
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

189 456
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
189 456
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
803 345
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 496
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
230 500
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 650
023
Әдістемелік жұмыс
91 690
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25 396
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 124
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
377 289
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 615 753
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 109 672
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 109 672
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 743
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 743
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
367 554
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
160 095
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 680
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 007
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 242
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
31 635
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
38 280
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65 615
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 784
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер