О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 21 апреля 2020 года № 64-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 апреля 2020 года № 4589
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 14 апреля 2020 года № 63-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4564) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б.Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4494, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Бауыржан Момышулы
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "547 392" заменить цифрами "766 787".
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-226 825";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "226 825";
цифры "0" заменить цифрами "219 395";
цифры "0" заменить цифрами "7 430".
1.2 Актюбинский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-1 579".
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "1 579";
цифры "0" заменить цифрами "1 579".
1.3 Аксайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "166 092" заменить цифрами "171 592";
цифры "159 554" заменить цифрами "165 054".
в подпункте 2):
цифры "167 449" заменить цифрами "177 949".
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-6 357".
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "6 357";
цифры "0" заменить цифрами "5 000";
цифры "0" заменить цифрами "1 357".

"2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 64-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 4589 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 63-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4564 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 болып тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1 тармақта:
2) тармақшада:
"547 392" деген сандар "766 787" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" деген сандар "-226 825" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" деген сандар "226 825" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "219 395" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "7 430" деген сандармен ауыстырылсын.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1 тармақта:
5) тармақшада:
"0" деген сандар "-1 579" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" деген сандар "1 579" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "1 579" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"166 092" деген сандар "171 592" деген сандармен ауыстырылсын;
"159 554" деген сандар "165 054" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"167 449" деген сандар "177 949" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" деген сандар "-6 357" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" деген сандар "6 357" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "5 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "1 357" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата К. Айткулова
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 64-2 от 21 апреля
2020 год
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 58-2 от 30 декабря
2019 года
Бюджет аппарата акима село Бауыржан Момышулы на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К. Айткулова
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 21 сәуірдегі № 64-2
шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 58-2 шешіміне 1 қосымша
Бауыржан Момышұлы ауылы әкімі аппаратының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I.КІРІСТЕР