О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11 сентября 2020 года № 71-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 сентября 2020 года № 4739
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 27 августа 2020 года № 70-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4712) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4494, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в подпункте 1):
цифры "582 472" заменить цифрами "582 251";
цифры "519 535" заменить цифрами "519 314".
в подпункте 2):
цифры "809 897" заменить цифрами "809 076".
1.2 Актюбинский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "102 822" заменить цифрами "101 824";
цифры "98 841" заменить цифрами "97 843".
в подпункте 2):
цифры "104 401" заменить цифрами "103 403".
1.3 Аксайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "196 339" заменить цифрами "200 118";
цифры "189 801" заменить цифрами "193 580".
в подпункте 2):
цифры "202 696" заменить цифрами "206 475".
1.4 Боралдайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "129 282" заменить цифрами "129 524";
цифры "124 447" заменить цифрами "124 689".
в подпункте 2):
цифры "129 808" заменить цифрами "130 050".
1.5 Биликулский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "79 592" заменить цифрами "81 692";
цифры "75 996" заменить цифрами "78 096".
в подпункте 2):

"2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 71-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қыркүйекте № 4739 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 тамыздағы №70-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4712 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 болып тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) тармақшада:
"582 472" деген сандар "582 251" деген сандармен ауыстырылсын;
"519 535" деген сандар "519 314" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"809 897" деген сандар "809 076" деген сандармен ауыстырылсын.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) тармақшада:
"102 822" деген сандар "101 824" деген сандармен ауыстырылсын;
"98 841" деген сандар "97 843" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"104 401" деген сандар "103 403" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) тармақшада:
"196 339" деген сандар "200 118" деген сандармен ауыстырылсын;
"189 801" деген сандар "193 580" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"202 696" деген сандар "206 475" деген сандармен ауыстырылсын.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) тармақшада:
"129 282" деген сандар "129 524" деген сандармен ауыстырылсын;
"124 447" деген сандар "124 689" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"129 808" деген сандар "130 050" деген сандармен ауыстырылсын.
1.5 Билікөл ауылдық округі
1) тармақшада:
"79 592" деген сандар "81 692" деген сандармен ауыстырылсын;
"75 996" деген сандар "78 096" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада: