О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2021-2023 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2020 года № 78-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 января 2021 года № 4887
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 25 декабря 2020 года № 77-7 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области на 2021-2023 годы" согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1. Аппарат акима села Б. Момышулы
1) доходы – 155 094 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 42 971 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 915 тысяч тенге;
2) затраты – 165 590 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 10 496 тысяч тенге.
1.2. Актюбинский сельский округ
1) доходы – 65 336 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 255 тысяч тенге;
2) затраты – 65 979 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 643 тысяч тенге.
1.3. Аксайский сельский округ
1) доходы – 94 089 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 436 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 202 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 451 тысяч тенге;
2) затраты – 95 123 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 1 034 тысяч тенге.
1.4. Боралдайский сельский округ
1) доходы – 37 537 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 833 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 702 тысяч тенге;
2) затраты – 37 971 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 434 тысяч тенге.
1.5. Биликульский сельский округ
1) доходы – 42 710 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 594 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 114 тысяч тенге;
2) затраты – 43 205 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 495 тысяч тенге.
1.6. Жетитюбинский сельский округ

2021-2023 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 4887 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77-7 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4870 болып тіркелген) сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысы Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері" тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) кірістер – 155 094 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 971 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 208 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 111 915 мың теңге;
2) шығындар – 165 590 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 10 496 мың теңге.
1.2. Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер – 65 336 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 255 мың теңге;
2) шығындар – 65 979 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 643 мың теңге.
1.3. Ақсай ауылдық округі
1) кірістер – 94 089 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 87 451 мың теңге;
2) шығындар – 95 123 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 034 мың теңге.
1.4. Боралдай ауылдық округі
1) кірістер – 37 537 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 833 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 702 мың теңге;
2) шығындар – 37 971 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 434 мың теңге
1.5. Билікөл ауылдық округі
1) кірістер – 42 710 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 114 мың теңге;
2) шығындар – 43 205 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 495 мың теңге
1.6. Жетітөбе ауылдық округі

поступления трансфертов – 115 871 тысяч тенге;
2) затраты – 122 847 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 702 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1- в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15.12.2021 № 17-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. В соответствии пункт 4 со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2021 год предусмотреть средства для специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

трансферттердің түсімдері – 115 871 мың теңге;
2) шығындар – 122 847 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 702 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 15.12.2021 № 17-2 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 4 тармағына сәйкес 2021 жылы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде 25 пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

3. Утвердить резерв сельских местных исполнительных органов согласно приложению №15.
4. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря
маслихата Жуалынского района К. Айткулова
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 78-2 от 29 декабря
2020 года
Бюджет села аппарата акима Бауыржан Момышулы на 2021 год

3. Ауылдық жергілікті атқарушы органдарының резерві №15 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы К. Айткулова
Жуалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 78-2 шешіміне 1 қосымша
Б. Момышұлы ауылы әкімі аппаратының 2021 жылға арналған бюджеті