О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 63-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2020-2022 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2020 года № 67-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 мая 2020 года № 4604
В соответствии со статьей 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 63-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2020-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4491, опубликовано 16 января 2020 в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1-21 в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1-1. Алгинский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 24061 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2347 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21714 тысяч тенге;
2) затраты – 24061 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 0 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 51513 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21864 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29499 тысяч тенге;
2) затраты – 19003 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2020-2022 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 63-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 67-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 4604 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 63-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4491 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеттері 1-21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 24061 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21714 мың теңге;
2) шығындар – 24061 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 51513 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21864 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29499 мың теңге;
2) шығындар – 190003 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.