О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 63-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2020-2022 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 7 июля 2020 года № 70-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 июля 2020 года № 4677
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Кордайского районного маслихата от 26 июня 2020 года № 69-10 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года №62-4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4663, Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №63-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2020-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4491, опубликовано 1 января 2020 в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1-1. Алгинский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "24 061" заменить цифрами "24 719";
цифры "21 714" заменить цифрами "22 372";
в подпункте 2):
цифры "24 061" заменить цифрами "24 719";
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "51 513" заменить цифрами "52 525";
цифры "29 499" заменить цифрами "30 511";
в подпункте 2):
цифры "190 03" заменить цифрами "191 015";
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "38 723" заменить цифрами "41 135";
цифры "25 321" заменить цифрами "27 733";
в подпункте 2):
цифры "98 176" заменить цифрами "100 588";
1-4. Жамбылский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "48 995" заменить цифрами "50 007";
цифры "38 567" заменить цифрами "39 579";
в подпункте 2):
цифры "142 768" заменить цифрами "143 780";
1-5. Какпатасский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "64 368" заменить цифрами "71 732";
цифры "57 997" заменить цифрами "65 361";
в подпункте 2):
цифры "66 197" заменить цифрами "73 561";

"2020-2022 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 63-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 70-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 4677 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатыңың 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №62-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы №69-10 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4663 болып тіркелген) Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №63-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4491 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 1 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"24 061" сандары "24 719" сандарымен ауыстырылсын;
"21 714" сандары "22 372" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"24 061" сандары "24 719" сандарымен ауыстырылсын.
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"51 513" сандары "52 525" сандарымен ауыстырылсын;
"29 499" сандары "30 511" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"190 003" сандары "191 015" сандарымен ауыстырылсын.
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"38723" сандары "41 135" сандарымен ауыстырылсын;
"25 321" сандары "27 733" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"98 176" сандары "100 588" сандарымен ауыстырылсын.
1-4. Жамбыл ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"48 995" сандары "50 007" сандарымен ауыстырылсын;
"38 567" сандары "39 579" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"142 768" сандары "143 780" сандарымен ауыстырылсын.
1-5. Қақпатас ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"64 368" сандары "71 732" сандарымен ауыстырылсын;
"57 997" сандары "65 361" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"66 197" сандары "73 561" сандарымен ауыстырылсын.

цифры "21 282" заменить цифрами "22 494";
цифры "18 498" заменить цифрами "19 710";
в подпункте 2):
цифры "21 282" заменить цифрами "22 494".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.

"21 282" сандары "22 494" сандарымен ауыстырылсын;
"18 498" сандары "19 710" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"21 282" сандары "22 494" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшалары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.