Об определении и утверждении мест и (или) маршрутов размещения нестационарных торговых объектов
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 5 октября 2020 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 октября 2020 года № 4755
Руководствуясь подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для регулирования торговой деятельности утвердить места для размещения нестационарных торговых объектов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел предпринимательства, промышленности и туризма Кордайского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Кордайского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Кузербаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского района
Жамбылской области Р. Дәулет
Приложение
к постановлению акимата
Кордайского района
Жамбылской области
от 05 октября 2020 года №434
Места для размещения нестационарных торговых объектов Кордайского района
Наименование сельских округов
Месторасположение
Общая площадь (квадратный метр)
Схема маршрута
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности с учетом близлежащей инфраструктуры
1
Кордай
улица Толе би
950 м2
рынок "Бауырхан"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
Кордай
улица Жамбыл
1200 м2
рынок "Усен-Улы"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
Кордай
улица Манас
3550 м2
рынок "Барыс-2"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
Кордай
улица Жибек Жолы
840 м2
рынок "Дастай ата"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
2
Ногайбай
улица Б.Момышулы
240 м2
около дома №18
5 лет
Продукция сельского хозяйства
3
Алга
улица Ж.Алдабергенов
120 м2
около дома №63
5 лет
Продукция сельского хозяйства
4
Кенен
улицы Орталык
240 м2
вдоль улицы Орталык
5 лет
Продукция сельского хозяйства
5
Отар
улица К.Жекенов

Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және (немесе) маршруттарын айқындау және бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 434 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 4755 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8, 12 бабтарына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сауда қызметін реттеу үшін стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Қордай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Кузербаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысы Қордай
ауданының әкімі Р. Дәулет
Жамбыл облысы
Қордай ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 05 қазандағы
№434 қаулысына қосымша
Қордай ауданының стационарлық емес сауда объетілерін орналастыруға арналған орындар
Ауылдық округ атауы
Орналасқан жері
Жалпы аумағы (шаршы метр)
Бағыт схемасы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жаңа маңдағы инфрақұрылымды есепке ала отырып қызмет саласы
1
Қордай
Төле би көшесі
950 м2
"Бауырхан" базары
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
Қордай
Жамбыл көшесі
1200 м2
"Үсен-Ұлы" базары
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
Қордай
Манас көшесі
3550 м2
"Барыс-2" базары
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
Қордай
Жібек Жолы көшесі
840 м2
"Дастай ата" базары
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
2
Ноғайбай
Б.Момышұлы көшесі
240 м2
№18 үйдің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
3
Алға
Ж.Алдабергенов көшесі
120 м2
№63 үйдің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
4
Кенен
Орталық көшесі
240 м2
Орталық көшесінің бойы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
5
Отар
Қ.Жекенов көшесі

295 м2
около базара "Береке"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
6
Улкен Сулутор
пересечение улиц Жибек Жолы и Д.Конаева
150 м2
около продуктового магазина "Алия"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
7
Сулутор
улица Жамбыл
180 м2
около магазина "Айбар"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
8
Касык
пересечение улиц Н.Тлеубая и Мичурина
85 м2
левая сторона пересечение улиц Н.Тлеубая и Мичурина
5 лет
Продукция сельского хозяйства
9
Степной
улица Тамаша
215 м2
вдоль улицы Тамаша
5 лет
Продукция сельского хозяйства
10
Жамбыл
улица Бирлик
170 м2
вдоль улицы Бирлик
5 лет
Продукция сельского хозяйства
11
Беткайнар
пересечение улиц Толе би и Победы
260 м2
около магазинов "Куаныш" и "Айдана"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
12
Какпатас
улица Д.Конаев
230 м2
около магазина "Жубатхан"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
13
Сарыбулак
улица Тайчибеков
330 м2
на противоположной стороне Дома культуры
5 лет
Продукция сельского хозяйства
14
Карасу
улица Нурлы жол
220 м2
около дома №3а
5 лет
Продукция сельского хозяйства
15
Аухатты
улица Абая
510 м2
около магазина "Алия"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
Аухатты
улица Тікжол
435 м2
около ветеринарного пункта
5 лет
Продукция сельского хозяйства
16
Сортобе
улица Алтын Орда
980 м2
около дома №143а
5 лет
Продукция сельского хозяйства
Сортобе
улица Биянху
850 м2
около овощного рынка "Биянху"
5 лет
Продукция сельского хозяйства
17
Масанчи
улица Мангилик Ел
580 м2
около мини рынка
5 лет
Продукция сельского хозяйства
18
Каракемер
улица Аймаш Баямбаева
310 м2
около дома №2А
5 лет
Продукция сельского хозяйства
19
Карасай
улица Ж.Сураубаев
260 м2
около дома №100 и магазина "Алтынай"
5 лет
Продукция сельского хозяйства

295 м2
"Береке" базарының маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
6
Үлкен Сұлутөр
Жібек Жолы және Д.Қонаев көшелерінің қиылысы
150 м2
"Алия" дүкенінің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
7
Сұлутөр
Жамбыл көшесі
180 м2
"Айбар" дүкенінің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
8
Қасық
Н.Тлеубай және Мичурин көшелерінің қиылысы
85 м2
Н.Тлеубай және Мичурин көшелерінің қиылысының сол жағы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
9
Степной
Тамаша көшесі
215 м2
Тамаша көшесінің бойы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
10
Жамбыл
Бірлік көшесі
170 м2
Бірлік көшесінің бойы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
11
Бетқайнар
Төле би және Жеңіс көшелерінің қиылысы
260 м2
"Қуаныш" және "Айдана" дүкендердің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
12
Қақпатас
Д.Қонаев көшесі
230 м2
"Жұбатхан" дүкенінің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
13
Сарыбұлақ
Тайчибеков көшесі
330 м2
Мәдениет үйіне қарама-қарсы бет
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
14
Қарасу
Нұрлы жол көшесі
220 м2
№3а үйдің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
15
Ауқатты
Абай көшесі
510 м2
"Алия" дүкенінің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
Ауқатты
Тікжол көшесі
435 м2
ветеринарлық пунктінің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
16
Сортөбе
Алтын Орда көшесі
980 м2
№143а үйдің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
Сортөбе
Биянху көшесі
850 м2
"Биянху" көкөніс базарының маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
17
Масаншы
Мәңгілік Ел көшесі
580 м2
шағын базар маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
18
Қаракемер
Аймаш Баямбаева көшесі
310 м2
№ 2А үйдің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері
19
Қарасай
Ж.Сураубаев көшесі
260 м2
№100 үйдің және "Алтынай" дүкенінің маңы
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдері