О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 62-4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 8 декабря 2020 года № 77-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 декабря 2020 года № 4839
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 30 ноября 2020 года № 51-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4820) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 62-4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4470, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "29 872 864" заменить цифрами "30 604 797";

"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 62-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 77-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 4839 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 51-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4820 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 62-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4470 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"29 872 864" сандары "30 604 797" сандармен ауыстырылсын;

цифры "26 988 409" заменить цифрами "27 722 521";
в подпункте 2):
цифры "30 834 180" заменить цифрами "31 566 113".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развитие местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.

"26 988 409" сандары "27 722 521" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"30 834 180" сандары "31 566 113" сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық маслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару,индустриялық-иновациялық дамыту, аймақты,көлік пен байланысты,орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.