О внесении изменений и дополнений в решение Меркенского районного маслихата от 13 мая 2019 года № 46-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Меркенскому району"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2020 года № 65-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2020 года № 4583. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 26 октября 2020 года № 74-4
Сноска. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 23.10.2020 № 74-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 13 мая 2019 года № 46-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Меркенскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4243, опубликовано 27 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Меркенскому району, утвержденного указанным решением:
в подпункте 1) пункта 7:
в строке 1.1. заменить цифры и слова "30 000 (тридцать тысяч)" цифрами и словами "100 000 (сто тысяч)".
В подпункте 2)
в строке 2.1. заменить цифры и слова "30 000 (тридцать тысяч)" цифрами и словами "100 000 (сто тысяч)".
В подпункте 3)
в строке 3.1. заменить цифры и слова "30 0000 (тристо тысяч)" цифрами и словами "1 000 000 (миллион)".
в строке 3.2. заменить цифры и слова "30 000 (тридцать тысяч)" цифрами и словами " 60 000 (шестьдесят тысяч)".
в строке 3.4. заменить цифры и слова "100 000 (сто тысяч)" цифрами и словами " 50 000 (пятьдесят тысяч)".
В подпункте 4)
в строке 4.1. заменить цифры и слова "30 000 (тридцать тысяч)" цифрами и словами "100 000 (сто тысяч)".

"Меркі ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 46-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 65-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 4583 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 74-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 26.10.2020 № 74-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Меркі ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 46-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4243 болып тіркелген, 2019 жылы 27 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Меркі ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
7 тармақтың 1) тармақшасында:
1.1. бағанасындағы "30 000 (отыз мың)" деген сандар мен сөздер "100 000 (жүз мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
2.1. бағанасындағы "30 000 (отыз мың)" деген сандар мен сөздер "100 000 (жүз мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
3.1. бағанасындағы "300 000 (үш жүз мың)" деген сандар мен сөздер "1 000 000 (миллион)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
3.2. бағанасындағы "30 000 (отыз мың)" деген сандар мен сөздер "60 000 (алпыс мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
3.4. бағанасындағы "100 000 (жүз мың)" деген сандар мен сөздер "50 000 (елу мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
4) тармақшасында:
4.1. бағанасындағы "30 000 (отыз мың)" деген сандар мен сөздер "100 000 (жүз мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.

Пункт 9 дополнить подпунктом 9-2) следующего содержания:
"9-2) социальная помощь в размере двухкратного прожиточного минимума гражданам, больным вирусом иммунодефицита человека (ВИЧ) ежемесячно".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Меркенского района по вопросам связи с общественными и молодежными организациями, социально-культурного развития, образования, здравоохранения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Меркенского районного маслихата А. Калкабаева
Секретарь
Меркенского районного маслихата И. Ахметжанов

9 тармақ келесі мазмұндағы 9-2) тармақшасымен толықтырылсын:
"9-2) адамның иммунитет тапшылығы вирусы (АИТВ) ауруымен ауыратын азаматтарға екі еселенген ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінде ай сайын әлеуметтік көмек көрсетіледі".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Меркі аудандық мәслихатының білім беру, денсаулық сақтау, әлеуметтік-мәдени даму, қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық мәслихатының
сессия төрайымы А. Калкабаева
Меркі аудандық мәслихатының
хатшысы И. Ахметжанов