О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 62-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2020-2022 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 8 июля 2020 года № 69-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 июля 2020 года № 4686
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 30 июня 2020 года № 68-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4674) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 62-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4483, опубликовано 8 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "68331" заменить цифрами "68531";
цифры "62825" заменить цифрами "63025";
в подпункте 2):
цифры "115897" заменить цифрами "116097";
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "249633" заменить цифрами "249833";
цифры "219893" заменить цифрами "220093";
в подпункте 2):
цифры "271003" заменить цифрами "271203";
1.3 Меркенский сельский округ:
в в подпункте 1):
цифры "481729" заменить цифрами "497325";
цифры "407819" заменить цифрами "423415";
подпункте 2):
цифры "504427" заменить цифрами "520023";
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "248258" заменить цифрами "248458";
цифры "33310" заменить цифрами "33210";
цифры "100" заменить цифрами "200";
цифры "214848" заменить цифрами "215048";
в подпункте 2):
цифры "308906" заменить цифрами "309106";
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "113554" заменить цифрами "113754";
цифры "91659" заменить цифрами "91859";
в подпункте 2):
цифры "117229 заменить цифрами "117429";
1.6 Т.Рыскуловский сельский округ:
в подпункте 1):

"2020-2022 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 шілдедегі № 69-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 шілдеде № 4686 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 61-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылдың 30 маусымындағы № 68-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4674 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4483 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 8 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1 Ақтоған ауылдық округі:
1) тармақшада:
"68331" сандары "68531" сандарымен ауыстырылсын;
"62825" сандары "63025" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"115897" сандары "116097" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"249633" сандары "249833" сандарымен ауыстырылсын;
"219893" сандары "220093" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"271003" сандары "271203" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"481729" сандары "497325" сандарымен ауыстырылсын;
"407819" сандары "423415" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"504427" сандары "520023" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"248258" сандары "248458" сандарымен ауыстырылсын;
"33310" сандары "33210" сандарымен ауыстырылсын;
"100" сандары "200" сандарымен ауыстырылсын;
"214848" сандары "215048" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"308906" сандары "309106" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Ойтал ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"113554" сандары "113754" сандарымен ауыстырылсын;
"91659" сандары "91859" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"117229" сандары "117429" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Т.Рысқұлов ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

цифры "49219" заменить цифрами "49419";
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий
Меркенского районного маслихата Б. Бектурганов
Секретарь Меркенского
районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 27 декабря 2019 года № 63-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2

"49219" сандары "49419" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік –экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Меркі аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Б. Бектурганов
Меркі аудандық
мәслихатының хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 62-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3