О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года №61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 30 октября 2020 года № 74-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 ноября 2020 года № 4798
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 50-5 от 15 октября 2020 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4765) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4469, опубликовано 30 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "18 081 642" заменить цифрами "18 226 666";
цифры "1 526 010" заменить цифрами "1 550 710";
цифры "20 000" заменить цифрами "5 300";
цифры "60 000" заменить цифрами "50 000";
цифры "16 474 580" заменить цифрами "16 620 656";
в подпункте 2):
цифры "21 056 445" заменить цифрами "20 972 698";
в подпункте 3):
цифры "424 820" заменить цифрами "353 267";
цифры "453 371" заменить цифрами "381 818";
в подпункте 5):
цифры "-3 399 623" заменить цифрами "-3 099 299";
в подпункте 6):
цифры "3 399 623" заменить цифрами "3 099 299";

"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 61-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 74-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 4798 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазанындағы № 50-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4765 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 61-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 30 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"18 081 642" сандары "18 226 666" сандарымен ауыстырылсын;
"1 526 010" сандары "1 550 710" сандарымен ауыстырылсын;
"20 000" сандары "5 300" сандарымен ауыстырылсын;
"60000" сандары "50 000" сандарымен ауыстырылсын
"16 474 580" сандары "16 620 656" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"21 056 445" сандары "20 972 698" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"424 820" сандары "353 267" сандарымен ауыстырылсын;
"453 371" сандары "381 818" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-3 399 623" сандары "-3 099 299" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"3 399 623" сандары "3 099 299" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "3 380 870" заменить цифрами "3 080 546";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально- экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий
Меркенского районного маслихата Р. Нуралбеков
Секретарь Меркенского
районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2019 года № 61-3
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

"3 380 870" сандары "3 080 546" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік – экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Р. Нуралбеков
Меркі аудандық
мәслихатының хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 61-3 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

512790
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
512790
464
Отдел образования района (города областного значения)
1698138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
24680
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
227900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18878
023
Методическая работа
44467
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
51334
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
345768
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
985111
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2061216
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
927472
005
Государственная адресная социальная помощь
927472
464
Отдел образования района (города областного значения)
22833
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1817
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
21016
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
996772
002
Программа занятости
766731
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20671
006
Оказание жилищной помощи
13
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67778
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3203
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21317
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39122
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
77937
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
114139
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

512790
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
512790
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1698138
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24680
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
227900
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18878
023
Әдістемелік жұмыс
44467
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
51334
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
345768
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
985111
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2061216
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
927472
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
927472
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22833
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1817
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
21016
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
996772
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
766731
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20671
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67778
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3203
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21317
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
39122
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
77937
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114139
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер