О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 62-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2020-2022 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 12 ноября 2020 года № 75-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 ноября 2020 года № 4810
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 30 октября 2020 года № 74-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4798) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 62-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4483, опубликовано 8 января 2020 года в эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "65 382" заменить цифрами "66 407";
цифры "5 375" заменить цифрами "5 005";
цифры "131" заменить цифрами "101";
цифры "59 876" заменить цифрами "61 301";
в подпункте 2):
цифру "112 948" заменить цифрами "96 184";
в подпункте 5):
цифру "-47 566" заменить цифрами "-29 777";
в подпункте 6):
цифру "47 566" заменить цифрами "29 777";
цифру "46 869" заменить цифрами "29 080";
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "248 954" заменить цифрами "237 120";
цифры "29 640" заменить цифрами "20 306";
цифры "219 214" заменить цифрами "216 714";
в подпункте 2):
цифру "270 324" заменить цифрами "255 988";
в подпункте 5):
цифру "-21 370" заменить цифрами "-18 868";
в подпункте 6):
цифру "21 370" заменить цифрами "18 868";
цифру "17 002" заменить цифрами "14 500";
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "517 946" заменить цифрами "515 682";
цифру "73 810" заменить цифрами "55 388";
цифру "100" заменить цифрами "0";
цифру "444 036" заменить цифрами "460 294";
в подпункте 2):
цифру "540 644" заменить цифрами "535 895";
в подпункте 5):
цифру "-22 698" заменить цифрами "-20 213";
в подпункте 6):
цифру "22 698" заменить цифрами "20 213";

"2020-2022 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 қарашадағы № 75-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 4810 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 61-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылдың 30 қазанындағы № 74-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4798 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4483 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 8 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1 Ақтоған ауылдық округі:
1) тармақшада:
"65 382" сандары "66 407" сандарымен ауыстырылсын;
"5 375" сандары "5 005" сандарымен ауыстырылсын;
"131" сандары "101" сандарымен ауыстырылсын;
"59 876" сандары "61 301" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"112 948" сандары "96 184" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-47 566" саны "-29 777" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"47 566" саны "29 777" сандарымен ауыстырылсын;
"46 869" саны "29 080" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"248 954" сандары "237 120" сандарымен ауыстырылсын;
"29 640" сандары "20 306" сандарымен ауыстырылсын;
"219 214" сандары "216 714" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"270 324" сандары "255 988" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-21 370" саны "-18 868" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"21 370" саны "18 868" сандарымен ауыстырылсын;
"17 002" саны "14 500" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"517 946" сандары "515 682" сандарымен ауыстырылсын;
"73 810" сандары "55 388" сандарымен ауыстырылсын;
"100" сандары "0" сандарымен ауыстырылсын;
"444 036" сандары "460 294" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"540 644" сандары "535 895" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-22 698" саны "-20 213" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"22 698" саны "20 213" сандарымен ауыстырылсын;

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий
Меркенского районного маслихата Р. Нуралбеков
Секретарь Меркенского
районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение к решению
маслихата Меркенского района
от 12 ноября 2020 года № 75-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 27 декабря 2019 года № 63-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік –экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Меркі аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Р. Нуралбеков
Меркі аудандық
мәслихатының хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 12 қарашадағы
№ 75-2 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 62-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Используемые остатки бюджетных средств
0

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғарғы тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0