О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №62-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2020-2022 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 9 декабря 2020 года № 78-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 декабря 2020 года № 4837
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 3 декабря 2020 года №77-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года №61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4827) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №62-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4483, опубликовано 8 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "66407" заменить цифрами "69493";
цифры "5005" заменить цифрами "5211";
цифры "61301" заменить цифрами "64181";
в подпункте 2):
цифру "96184" заменить цифрами "99268";
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "237120" заменить цифрами "228063";
цифры "20306" заменить цифрами "21801";
цифры "216714" заменить цифрами "206162";
в подпункте 2):
цифру "255988" заменить цифрами "246931";
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "515682" заменить цифрами "493806";
цифру "55388" заменить цифрами "57777";
цифру "460294" заменить цифрами "436029";
в подпункте 2):
цифру "535895" заменить цифрами "514019";
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "252694" заменить цифрами "245702";
цифры "219284" заменить цифрами "212292";
в подпункте 2):
цифру "308618" заменить цифрами "301626";
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "123420" заменить цифрами "125717";
цифры "21795" заменить цифрами "23795";
цифры "101525" заменить цифрами "101822";
в подпункте 2):

"2020-2022 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №62-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 78-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 4837 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №61-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылдың 4 желтоқсанындағы №77-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4827 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №62-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4483 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 8 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1 Ақтоған ауылдық округі:
1) тармақшада:
"66407" сандары "69493" сандарымен ауыстырылсын;
"5005" сандары "5211" сандарымен ауыстырылсын;
"61301" сандары "64181" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"96184" сандары "99268" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"237120" сандары "228063" сандарымен ауыстырылсын;
"20306" сандары "21801" сандарымен ауыстырылсын;
"216714" сандары "206162" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"255988" сандары "246931" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"515682" сандары "493806" сандарымен ауыстырылсын;
"55388" сандары "57777" сандарымен ауыстырылсын;
"460294" сандары "436029" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"535895" сандары "514019" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"252694" сандары "245702" сандарымен ауыстырылсын;
"219284 сандары "212292" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"308618" сандары "301626" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Ойтал ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"123420" сандары "125717" сандарымен ауыстырылсын;
"21795" сандары "23795" сандарымен ауыстырылсын;
"101525" сандары "101822" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада: