О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 18 февраля 2020 года № 55-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 февраля 2020 года № 4511
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 13 февраля 2020 года №54-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №52-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4506) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4472, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 января 2020 года в электронном виде) следующие изменения:
1.1.По Мойынкумскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "460556" заменить цифрами "458556";
цифры "440515" заменить цифрами "438515";
в подпункте 2):
цифры "460556" заменить цифрами "470084";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-11528";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "11528", в том числе:
"используемые остатки бюджетных средств" -
цифру "0" заменить цифрами "11528".
1.2.По Берликскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "150946" заменить цифрами "185895";
цифры "145591" заменить цифрами "180540";
в подпункте 2):
цифры "150946" заменить цифрами "188516".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-2621";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "2621", в том числе:
"используемые остатки бюджетных средств" -
цифру "0" заменить цифрами "2621".
1.3.По Кенесскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "83228" заменить цифрами "93060";

"2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №53-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 55-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 ақпанда № 4511 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және ""2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы 54-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4506 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №53-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4472 болып тіркелген, электрондық түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1.Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"460556" деген сандары "458556" деген сандарымен ауыстырылсын;
"440515" деген сандары "438515" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"460556" деген сандары "470084" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген саны "-11528" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген саны "11528" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" - "0" деген саны "11528" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.2.Бірлік ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"150946" деген сандары "185895" деген сандарымен ауыстырылсын;
"145591" деген сандары "180540" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"150946" деген сандары "188516" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген саны "-2621" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген саны "2621" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" - "0" деген саны "2621" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.3.Кеңес ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"83228" деген сандары "93060" деген сандарымен ауыстырылсын;

цифры "69935" заменить цифрами "87176";
в подпункте 2):
цифры "73195" заменить цифрами "90436".
1.12.По Хантаускому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "19262" заменить цифрами "34087";
цифры "16107" заменить цифрами "30932";
в подпункте 2):
цифры "19262" заменить цифрами "34087".
1.13.По Мирненскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "19665" заменить цифрами "34325";
цифры "15592" заменить цифрами "30252";
в подпункте 2):
цифры "19665" заменить цифрами "34325";
1.14.По Акбакайскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "43660" заменить цифрами "48443";
цифры "40060" заменить цифрами "44843";
в подпункте 2):
цифры "43660" заменить цифрами "48443".
1.15.По Аксуйекскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "60461" заменить цифрами "67734";
цифры "56433" заменить цифрами "63706";
в подпункте 2):
цифры "60461" заменить цифрами "67734".
1.16.По Мынаралскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "53876" заменить цифрами "63503";

"69935" деген сандары "87176" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"73195" деген сандары "90436" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.12.Хантау ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"19262" деген сандары "34087" деген сандарымен ауыстырылсын;
"16107" деген сандары "30932" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"19262" деген сандары "34087" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.13. Мирный ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"19665" деген сандары "34325" деген сандарымен ауыстырылсын;
"15592" деген сандары "30252" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"19665" деген сандары "34325" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.14.Ақбақай ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"43660" деген сандары "48443" деген сандарымен ауыстырылсын;
"40060" деген сандары "44843" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"43660" деген сандары "48443" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.15.Ақсүйек ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"60461" деген сандары "67734" деген сандарымен ауыстырылсын;
"56433" деген сандары "63706" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"60461" деген сандары "67734" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.16.Мыңарал ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"53876" деген сандары "63503" деген сандарымен ауыстырылсын;

цифры "50533" заменить цифрами "60160";
в подпункте 2):
цифры "53876" заменить цифрами "63503".
Приложении 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

"50533" деген сандары "60160" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"53876" деген сандары "63503" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.