О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №52-2 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 17 апреля 2020 года № 57-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 апреля 2020 года № 4566
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Жамбылского областного маслихата от 30 марта 2020 года №44-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4540), решением Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2020 года №45-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4545) и решением Жамбылского областного маслихата от 16 апреля 2020 года №46-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4561) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №52-2 "О районном бюджете 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4465, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 декабря 2019 года в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "9 254 532" заменить цифрами "9 718 074";
цифры "7 847 209" заменить цифрами "8 310 751";
в подпункте 2):
цифры "9 292 646" заменить цифрами "10 798 166";
в подпункте 3):
цифры "39 468" заменить цифрами "323 158";
цифры "79 530" заменить цифрами "363 220";
в подпункте 5):
цифры "- 77 582" заменить цифрами "- 1 403 250";
в подпункте 6):
цифры "77 582" заменить цифрами "1 403 250", в том числе:
цифры "38 114" заменить цифрами "41 443".
в пункте 9:

"2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 57-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 сәуірде № 4566 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 30 науырыздағы №44-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4540 болып тіркелген), "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 3 сәуірдегі №45-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4545 болып тіркелген) және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 16 сәуірдегі №46-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4561 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихатШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №52-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4465 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 254 532" деген сандары "9 718 074" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7 847 209" деген сандары "8 310 751" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 292 646" деген сандары "10 798 166" деген сандарымен ауыстырылсын; 3) тармақшада:
"39 468" деген сандары "323 158" деген сандарымен ауыстырылсын;
"79 530" деген сандары "363 220" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 77 582" деген сандары "- 1 403 250" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"77 582" деген сандары "1 403 250" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
"38 114" деген сандары "41 443" деген сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақта:

цифры "28 675" заменить цифрами "74 675".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

"28 675" деген сандары "74 675" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

431001
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
88404
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
88404
464
Отдел образования района (города областного значения)
622074
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
48995
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
61799
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
90000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
5527
012
Капитальные расходы государственного органа
7300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6000
023
Методическая работа
55314
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
34017
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
180179
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
132943
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1188603
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
562083
005
Государственная адресная социальная помощь
562083
464
Отдел образования района (города областного значения)
1690
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1690
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
555462
002
Программа занятости
440848
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10140
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13640
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1909
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13529
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33914
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

431001
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
88404
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
88404
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
622074
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48995
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
61799
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
90000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
5527
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6000
023
Әдістемелік жұмыс
55314
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
34017
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
180179
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
132943
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1188603
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
562083
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
562083
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1690
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1690
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
555462
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
440848
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10140
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13640
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1909
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13529
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
33914
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

36614
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
36614
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35119
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35119
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
27328
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7791
12
Транспорт и коммуникации
712132
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
672584
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
672584
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39548
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
39548
13
Прочие
74675
452
Отдел финансов района (города областного значения)
74675
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
74675
15
Трансферты
1225598
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1225598
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
44
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
109060
038
Субвенции
1116494
3.Чистое бюджетное кредитование
323158
Бюджетные кредиты
363220
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
283690
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
101970
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
101970
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
52400
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
52400
464
Отдел образования района (города областного значения)
4658
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
4658

36614
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
36614
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35119
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35119
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27328
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7791
12
Көлiк және коммуникация
712132
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
672584
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
672584
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39548
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
39548
13
Басқалар
74675
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
74675
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
74675
15
Трансферттер
1225598
452
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1225598
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
44
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
109060
038
Субвенциялар
1116494
3. Таза бюджеттік кредиттеу
323158
Бюджеттік кредиттер
363220
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
283690
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
101970
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
101970
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
52400
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
52400
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4658
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
4658