О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 21 апреля 2020 года № 58-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2020 года № 4577
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 17 апреля 2020 года №57-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №52-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4566) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4472, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 января 2020 года в электронном виде) следующие изменения:
1.1.По Мойынкумскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "458 556" заменить цифрами "418 857";
цифры "438 515" заменить цифрами "398 816";
в подпункте 2):
цифры "470 084" заменить цифрами "569 150";
в подпункте 5):
цифры "-11 528" заменить цифрами "-150 293";
в подпункте 6):
цифры "11 528" заменить цифрами "150 293", в том числе:
"поступление займов" - цифру "0" заменить цифрами "138 765".
1.2.По Берликскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "185 895" заменить цифрами "187 314";
цифры "180 540" заменить цифрами "181 959";
в подпункте 2):
цифры "188 516" заменить цифрами "198 735";
в подпункте 5):
цифры "-2 621" заменить цифрами "-11 421";
в подпункте 6):
цифры "2 621" заменить цифрами "11 421", в том числе:
"поступление займов" - цифру "0" заменить цифрами "8 800".
1.3.По Кенесскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "93 060" заменить цифрами "95 688";

"2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №53-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 58-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 4577 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және ""2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі 57-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4566 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №53-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4472 болып тіркелген, электрондық түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1.Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"458 556" деген сандары "418 857" деген сандарымен ауыстырылсын;
"438 515" деген сандары "398 816" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"470 084" деген сандары "569 150" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-11 528" деген сандары "-150 293" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"11 528" деген сандары "150 293" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде: "қарыздар түсімі" - "0" деген саны "138 765" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.2.Бірлік ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"185 895" деген сандары "187 314" деген сандарымен ауыстырылсын;
"180 540" деген сандары "181 959" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"188516" деген сандары "198 735" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-2621" деген сандары "-11 421" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"2 621" деген сандары "11 421" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде: "қарыздар түсімі" - "0" деген саны "8 800" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.3.Кеңес ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"93 060" деген сандары "95 688" деген сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.