О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 52-2 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 25 августа 2020 года № 63-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 августа 2020 года № 4710
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 13 августа 2020 года № 49-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4699), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 52-2 "О районном бюджете 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4465, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 декабря 2019 года в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "9 872 674" заменить цифрами "9 893 878";
цифры "1 449 548" заменить цифрами "1 469 548";
цифры "8 390 351" заменить цифрами "8 391 555";
в подпункте 2):
цифры "10 952 766" заменить цифрами "10 973 970".

"2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 63-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 4710 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 13 тамыздағы № 49-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4699 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 52-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 872 674" деген сандары "9 893 878" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 449 548" деген сандары "1 469 548" деген сандарымен ауыстырылсын;
"8 390 351" деген сандары "8 391 555" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 952 766" деген сандары "10 973 970" деген сандарымен ауыстырылсын;

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.