О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020 – 2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28 августа 2020 года № 64-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 сентября 2020 года № 4720
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 63-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 52-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4710) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4472, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 января 2020 года в электоронном виде) следующие изменения:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "421 974" заменить цифрами "427 092";
цифры "401 933" заменить цифрами "407 051";
в подпункте 2):
цифры "572 267" заменить цифрами "577 385".
1.2. По Берликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "187 909" заменить цифрами "188 218";
цифры "182 554" заменить цифрами "182 863";
в подпункте 2):
цифры "199 330" заменить цифрами "199 639".
1.3. По Кенесскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "96 858" заменить цифрами "97 537";
цифры "92 730" заменить цифрами "93 409";
в подпункте 2):
цифры "110 679" заменить цифрами "111 358".
1.4. По Шыганакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "158 194" заменить цифрами "161 297";
цифры "152 307" заменить цифрами "155 410";
в подпункте 2):
цифры "172 401" заменить цифрами "175 504".
1.5. По Уланбельскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "65 769" заменить цифрами "70 734";

"2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №53-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 64-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 4720 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 63-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4710 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 53-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 болып тіркелген, электрондық түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"421 974" деген сандары "427 092" деген сандарымен ауыстырылсын;
"401 933" деген сандары "407 051" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"572 267" деген сандары "577 385" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"187 909" деген сандары "188 218" деген сандарымен ауыстырылсын;
"182 554" деген сандары "182 863" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"199 330" деген сандары "199 639" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.3. Кеңес ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"96 858" деген сандары "97 537" деген сандарымен ауыстырылсын;
"92 730" деген сандары "93 409" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"110 679" деген сандары "111 358" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.4. Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"158 194" деген сандары "161 297" деген сандарымен ауыстырылсын;
"152 307" деген сандары "155 410" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"172 401" деген сандары "175 504" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.5. Ұланбел ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"65 769" деген сандары "70 734" деген сандарымен ауыстырылсын;

цифры "77 975" заменить цифрами "79 404".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ,13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
Пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2020 – 2022 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам организации образования, финансируемые из бюджета сельских округов, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.".

"77 975" деген сандары "79 404" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Аталған шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2020-2022 жылдары ауылдық округтерінің бюджеттерінен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн білім беру ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.".

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Мойынкумского районного маслихата А. Салибеков
Секретарь маслихата
Мойынкумского района Ш. Исабеков
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
от 28 августа 2020 года № 64-2
Бюджет Мойынкумского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының сессия төрағасы А. Салибеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 тамыздағы
№ 64-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Мойынқұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5