О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №52-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 9 декабря 2020 года № 69-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 декабря 2020 года № 4830
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 30 ноября 2020 года № 51-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4820), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 52-2 "О районном бюджете 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4465, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 декабря 2019 года в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "9 819 811" заменить цифрами "9 713 540";
цифры "1 513 746" заменить цифрами "1 503 384";
цифры "5 053" заменить цифрами "4553";
цифры "8 292 488" заменить цифрами "8 197 079";
в подпункте 2):
цифры "10 838 794" заменить цифрами "10 732 523";
в подпункте 3):
цифры "302 904" заменить цифрами "310 249";
цифры "342 966" заменить цифрами "350 311";
в подпункте 5):
цифры "- 1 321 887" заменить цифрами "- 1 329 232";
в подпункте 6):
цифры "1 321 887" заменить цифрами "1 329 232";

"2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 69-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 4830 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 30 қарашадағы № 51-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4820 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 52-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 819 811" деген сандары "9 713 540" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 513 746" деген сандары "1 503 384" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 053" деген сандары "4 553" деген сандарымен ауыстырылсын;
"8 292 488" деген сандары "8 197 079" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 838 794" деген сандары "10 732 523" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"302 904" деген сандары "310 249" деген сандарымен ауыстырылсын;
"342 966" деген сандары "350 311" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-1 321 887" деген сандары "-1 329 232" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"1 321 887" деген сандары "1 329 232" деген сандарымен ауыстырылсын;

цифры "79 530" заменить цифрами "1 327 851".
в пункте 9:
цифры "109 945" заменить цифрами "107 846".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

"79 530" деген сандары "1 327 851" деген сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақта:
"109 945" деген сандары "107 846" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

93921
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
93921
464
Отдел образования района (города областного значения)
556449
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
57312
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
61799
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46300
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
5027
012
Капитальные расходы государственного органа
7052
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5306
023
Методическая работа
50086
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
33670
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
187075
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
102822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
761202
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138706
005
Государственная адресная социальная помощь
138706
464
Отдел образования района (города областного значения)
1174
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1174
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
559210
002
Программа занятости
436135
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21980
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9064
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
771
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13528
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32656
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45076
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для
населения

93921
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
93921
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
556449
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57312
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
61799
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46300
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
5027
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7052
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5306
023
Әдістемелік жұмыс
50086
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
33670
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
187075
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
102822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
761202
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138706
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
138706
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1174
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1174
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
559210
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
436135
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21980
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9064
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
771
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13528
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
32656
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45076
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62112
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер