О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020–2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2020 года № 70-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2020 года № 4836
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 69-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 52-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4830) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4472, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 января 2020 года в электоронном виде) следующие изменения:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "439 063" заменить цифрами "390 621";
цифры "414 878" заменить цифрами "366 436";
в подпункте 2):
цифры "583 665" заменить цифрами "535 223".
1.2. По Берликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "183 042" заменить цифрами "186 231";
цифры "179 187" заменить цифрами "182 376";
в подпункте 2):
цифры "193 501" заменить цифрами "196 690".
1.3. По Кенесскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "105 458" заменить цифрами "105 683";
цифры "102 730" заменить цифрами "102 955";
в подпункте 2):
цифры "117 909" заменить цифрами "118 134".
1.4. По Шыганакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "175 828" заменить цифрами "175 795";
цифры "171 341" заменить цифрами "171 308";
в подпункте 2):
цифры "188 665" заменить цифрами "188 632".
1.5. По Уланбельскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "78 342" заменить цифрами "78 651";

"2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №53-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 70-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 4836 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 69-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4830 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 53-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 болып тіркелген, электрондық түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"439 063" деген сандары "390 621" деген сандарымен ауыстырылсын;
"414 878" деген сандары "366 436" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"583 665" деген сандары "535 223" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"183 042" деген сандары "186 231" деген сандарымен ауыстырылсын;
"179 187" деген сандары "182 376" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"193 501" деген сандары "196 690" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.3. Кеңес ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"105 458" деген сандары "105 683" деген сандарымен ауыстырылсын;
"102 730" деген сандары "102 955" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"117 909" деген сандары "118 134" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.4. Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"175 828" деген сандары "175 795" деген сандарымен ауыстырылсын;
"171 341" деген сандары "171 308" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"188 665" деген сандары "188 632" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.5. Ұланбел ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"78 342" деген сандары "78 651" деген сандарымен ауыстырылсын;

цифры "89 504" заменить цифрами "88 291";
в подпункте 2):
цифры "90 833" заменить цифрами "89 620".
1.16. По Мынаралскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "70 234" заменить цифрами "71 137";
цифры "69 034" заменить цифрами "69 937";
в подпункте 2):
цифры "81 574" заменить цифрами "82 477".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ,13, 14, 15, 16 к настоящему решению.

"89 504" деген сандары "88 291" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"90 833" деген сандары "89 620" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.16. Мыңарал ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"70 234" деген сандары "71 137" деген сандарымен ауыстырылсын;
"69 034" деген сандары "69 937" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"81 574" деген сандары "82 477" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Мойынкумского районного маслихата Т. Күнтуған
Секретарь маслихата Мойынкумского района Ш. Исабеков
Приложение к 1 решению
Мойынкуского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 53-2
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 53-2
Бюджет Мойынкумского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Т. Күнтуған
Мойынқұм аудандық
мәслихатының хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 70-2 шешіміне 1 қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 53-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Мойынқұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5