О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 30 декабря 2019 года №52-4 "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 26 июня 2020 года № 56-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 июля 2020 года № 4675
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения маслихата района Т.Рыскулова от 23 июня 2020 года №55-8 "О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 декабря 2019 года №51-5 "О бюджете района Т.Рыскулова на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за №4646) РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова от 30 декабря 2019 года №52-4 "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за 4490, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "375485" заменить цифрами "363369";
цифры "282944" заменить цифрами "270828";
в подпункте 2):
цифры "444523" заменить цифрами "432407";
1.2. По Луговскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "247235" заменить цифрами "237762";
цифры "229265" заменить цифрами "219792";
в подпункте 2):
цифры "282244" заменить цифрами "272771";
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "89596" заменить цифрами "89533";
цифры "84193" заменить цифрами "84130";
в подпункте 2):
цифры "95796" заменить цифрами "95733";
1.4. По Абайскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "49116" заменить цифрами "47571";
цифры "45484" заменить цифрами "43939";
в подпункте 2):
цифры "53661" заменить цифрами "52116";
1.5. По Каракыстакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "137634" заменить цифрами "137034";
цифры "131601" заменить цифрами "131001";
в подпункте 2):
цифры "213985" заменить цифрами "213385";
1.7. По Кокдоненскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"2020-2022 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №52-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 56-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 4675 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылдың 23 желтоқсандағы №51-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылдың 23 маусымдағы №55-8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4646 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылдың 30 желтоқсандағы №52-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4490 болып тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"375485" сандары "363369" сандарымен ауыстырылсын;
"282944" сандары "270828" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"444523" сандары "432407" сандарымен ауыстырылсын;
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"247235" сандары "237762" сандарымен ауыстырылсын;
"229265" сандары "219792" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"282244" сандары "272771" сандарымен ауыстырылсын;
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"89596" сандары "89533" сандарымен ауыстырылсын;
"84193" сандары "84130" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"95796" сандары "95733" сандарымен ауыстырылсын;
1.4. Абай ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"49116" сандары "47571" сандарымен ауыстырылсын;
"45484" сандары "43939" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"53661" сандары "52116" сандарымен ауыстырылсын;
1.5. Қарақыстақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"137634" сандары "137034" сандарымен ауыстырылсын;
"131601" сандары "131001" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"213985" сандары "213385" сандарымен ауыстырылсын;
1.7. Көкдөнен ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

3. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
района Турара Рыскулова С. Далибаев
Секретарь маслихата района
Турара Рыскулова Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№51-5 от 23 декабря 2019 года
Бюджет сельских округов района Т. Рыскулова на 2020 год
Категория
2020 год сумма тыс. тенге
Куланского сельского округа
Луговского сельского округа
Акбулакского сельского округа
Абайского сельского округа
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы С. Далибаев
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т.Рысқұлов аудандық
мәслихаттың 2019 жылғы
30 желтоқсандағы №52-4
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданының ауылдық округтерінің бюджеті
Санаты
2020 жыл сомасы, мың теңге
Құлан ауылдық округі
Луговой ауылдық округі
Ақбұлақ ауылдық округі
Абай ауылдық округі
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер