Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Т.Рыскуловского района
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 9 ноября 2020 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 ноября 2020 года № 4797. Утратило силу постановлением акимата Т. Рыскуловского района Жамбылской области от 28 февраля 2025 года № 49
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Т. Рыскуловского района Жамбылской области от 28.02.2025 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2015 года № 11148) "Об утверждении Правил внутренней торговли", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Т.Рыскуловского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел предпринимательства и промышленности акимата Т.Рыскуловского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Калибаева Ерлана Бакытжановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Рыскулова Е. Садыркулов
Приложения к постановлению
акимата Т.Рыскуловского района
№ 252 от 9 ноября 2020 года
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Т.Рыскуловского района
Наименование сельских округов
Наименование сел
Места торговли
1
Кулан
Кулан
Каракат
Шонгер
Центральный рынок и шөп базар расположенный на улице Жибек жолы
2
Луговой
Луговой
На пересечении улицы С.Есимова и Р.Курымбаева
3
Каракыстак
Каменка
Улица Жибек жолы №122 площадь сельского акимата
Казак
улица Абая, площадь магазина "Аязби"
Тасшолак
улица Жамбыла,площадь мечети "Тасшолақ"
Жалпаксаз
На пересечении улицы Ш.Омарова и К.Калметова
4
Акбулак
Р.Сабденов
Дом культуры
Кызылшаруа
улица Жамбыла, площадь магазина "Аққайнар"
Байтели
Улица Коңырата
5
Акниет
Д.Конаев
улица Бирлик
6
Кумарык
Кумарык
Центральная площадь
7
Акыртобе
Акыртобе
улица Қарасу
8
Кокдонен
Кокдонен
Центральная площадь
Жаксылык
На пересечении улицы Жамбыла и Б.Зауирбекова
9
Когершин
Когершин
расположенный на улице Амангельди парк "Дендро"
10
Орнек
Орнек
улица Е.Алпысбайұлы №12а
11
Теренозек
Теренозек
Центральная площадь
12
Корагаты
Корагаты
Центральная площадь
13
Жанатурмыс
Жаңатурмыс
Улица К.Сатбаева
14
Абай
Кокарык
площадь мини стадиона
15
Кайынды
Кайынды
Улица Жорабека, площадь сельского акимата

Т.Рысқұлов ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қарашадағы № 252 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 4797 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 ақпандағы № 49 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 28.02.2025 № 49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 25 мамырда № 11148 болып тіркелді) 102-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Т.Рысқұлов ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қалыбаев Ерлан Бақытжанұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т.Рысқұлов ауданы әкімі Е. Садыркулов
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 9 қарашадағы
№ 252 қаулысына қосымша
Т.Рысқұлов ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ауылдық округ атауы
Ауыл атауы
Сауда орындары
1
Құлан
Құлан
Қарақат
Шөңгер
Жібек жолы көшесінің бойында орналасқан орталық базар және шөп базары
2
Луговой
Луговой
С.Есімов көшесі мен Р.Құрымбаев көшесінің қиылысында
3
Қарақыстақ
Каменка
Жібек Жолы көшесі №122 үй Ауылдық әкімдігі ғимаратының алаңы
Қазақ
Абай көшесі "Аязби" дүкенінің алдындағы алаңы
Тасшолақ
Жамбыл көшесі "Тасшолақ" мешітінің алдындағы алаң
Жалпақсаз
Ш.Омаров көшесі мен Қ.Қалметов көшесінің қиылысындағы "ЕиД" дүкенінің алдындағы алаң
4
Ақбұлақ
Р.Сабденов
Мәдениет үйі маңында
Қызылшаруа
Жамбыл көшесі Аққайнар дүкені орны
Бәйтелі
Қоңырат көшесі Бұзылған дүкен орны
5
Ақниет
Д.Қонаев
Бірлік көшесінің бойындағы орталық
6
Құмарық
Құмарық
Орталық алаң (Ж.Жолы көшесі)
7
Ақыртөбе
Ақыртөбе
Қарасу көшесі 1,2және 3 үйлердің аралығы
8
Көкдөнен
Көкдөнен
Орталық алаң "Мінәш ана"сауда орт.алаңы (Ш.Уалиханов көшесі, 76)
Жақсылық
Жамбыл көшесі мен Бәйтік Зәуірбеков көшелерінің қиылысы "Сұлтан" дүкені
9
Көгершін
Көгершін
Амангельді көшесінің бойындағы "Дендро"саябағы
10
Өрнек
Өрнек
Е.Алпысбайұлы №12а
11
Теренөзек
Теренөзек
Жамбыл көшесінің орталығында
12
Қорағаты
Қорағаты
Орталық алаң (Төле би көшесінің бойы)
13
Жаңатұрмыс
Жаңатұрмыс
Қ.Сатбаев көшесінің бойы
14
Абай
Көкарық
Кіші стадион алаңының алды
15
Қайыңды
Қайыңды
Жорабек көшесі (ауыл әкімдігінің ғимараты алдындағы алаң)