О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 14 февраля 2020 года № 68-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 февраля 2020 года № 4512
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4475, опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 2):
цифры "13 420 419" заменить цифрами "13 514 099";
в подпункте 5):
цифры "- 20 116" заменить цифрами "- 113 796";
в подпункте 6):
цифры "20 116" заменить цифрами "113 796";

"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 68-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 ақпанда № 4512 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4475 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 31 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
2) тармақшада:
"13 420 419" сандары "13 514 099" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
" - 20 116" сандары " - 113 796" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"20 116" сандары "113 796" сандарымен ауыстырылсын;

цифру "0" заменить цифрами "93 680".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Секретарь Сарысуского районного
маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 14 февраля 2020 года № 68-2
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 20 декабря 2019 года № 66-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

"0" саны "93 680" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық
мәслихатының сессия төрағасы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихат
хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 ақпаны
№ 68-2 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 66-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

5845570
006
Дополнительное образование для детей
645400
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
303817
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
303817
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
350
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
350
464
Отдел образования района (города областного значения)
759152
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16107
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
82241
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16584
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
29977
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
241168
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
371075
06
Социальная помошь и социальное обеспечение
1266855
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
728381
005
Государственная адресная социальная помощь
728381
464
Отдел образования района (города областного значения)
1357
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1357
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
472903
002
Программа занятости
276985
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11288
006
Оказание жилищной помощи
9030
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14276
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5268
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51335
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51888
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

5845570
006
Балаларға қосымша білім беру
645400
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
303817
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
303817
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
350
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
350
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
759152
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16107
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
82241
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16584
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
29977
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
241168
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
371075
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1266855
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
728381
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
728381
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1357
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1357
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
472903
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
276985
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11288
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9030
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14276
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5268
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51335
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
51888
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету