О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 28 августа 2020 года № 82-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 сентября 2020 года № 4724
В соответствии со стати 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 24 августа 2020 года № 81-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4706) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4484, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "1 144 156" заменить цифрами "1 200 343";
цифры "58 900" заменить цифрами "89 900";
цифры "1 100" заменить цифрами "100";
цифры "1 084 156" заменить цифрами "1 110 343";
в подпункте 2):
цифры "1 273 959" заменить цифрами "1 330 146".
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "485 559" заменить цифрами "489 600";
цифры "6 900" заменить цифрами "10 900";
цифры "478 659" заменить цифрами "478 700";
в подпункте 2):
цифры "488 985" заменить цифрами "493 026".
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "61 529" заменить цифрами "73 502";
цифры "2 944" заменить цифрами "14 944";
цифры "58 513" заменить цифрами "58 486";
в подпункте 2):
цифры "108 247" заменить цифрами "120 220".
По Жанаарыкскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "82 336" заменить цифрами "94 545";
цифры "81 086" заменить цифрами "93 295";
в подпункте 2):
цифры "82 336" заменить цифрами "94 545".
По Жанаталапскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"2020-2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 82-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қыркүйекте № 4724 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 81-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4706 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"1 144 156" сандары "1 200 343" сандарымен ауыстырылсын;
"58 900" сандары "89 900" сандарымен ауыстырылсын;
"1 100" сандары "100" сандарымен ауыстырылсын;
"1 084 156" сандары "1 110 343" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 273 959" сандары "1 330 146" сандарымен ауыстырылсын.
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"485 559" сандары "489 600" сандарымен ауыстырылсын;
"6 900" сандары "10 900" сандарымен ауыстырылсын;
"478 659" сандары "478 700" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"488 985" сандары "493 026" сандарымен ауыстырылсын.
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"61 529" сандары "73 502" сандарымен ауыстырылсын;
"2 944" сандары "14 944" сандарымен ауыстырылсын;
"58 513" сандары "58 486" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"108 247" сандары "120 220" сандарымен ауыстырылсын;
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"82 336" сандары "94 545" сандарымен ауыстырылсын;
"81 086" сандары "93 295" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"82 336" сандары "94 545" сандарымен ауыстырылсын.
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
Пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2020-2022 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам организации образования, финансируемые из бюджета сельских округов, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.".

Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Аталған шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2020-20222 жылдары ауылдық округтерінің бюджеттерінен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін білім беру ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Сарысуского районного маслихата М. Абишев
Секретарь Сарысуского районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 28 августа 2020 года № 82-2
Приложение 1-1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 67-2
Бюджет аппарата акима города Жанатас на 2020 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық
мәслихатының сессия төрағасы М. Абишев
Сарысу аудандық мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 тамыздағы
№ 82-2 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 67-2 шешіміне 1-1 қосымша
2020 жылға арналған Жаңатас қаласы әкімі аппаратының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР