О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 28 октября 2020 года № 83-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 ноября 2020 года № 4790
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4475, опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 633 795" заменить цифрами "15 932 352";
цифры "1 477 003" заменить цифрами "1 613 407";
цифры "19 164" заменить цифрами "23 934";
цифры "20 488" заменить цифрами "29 314";
цифры "14 117 140" заменить цифрами "14 265 697";
в подпункте 2):
цифры "16 125 365" заменить цифрами "16 413 553";
в подпункте 3):
цифры "342 621" заменить цифрами "313 598";
цифры "386 129" заменить цифрами "357 106";
в подпункте 5):
цифры "-834 191" заменить цифрами "- 794 799";
в подпункте 6):
цифры "834 191" заменить цифрами "794 799";

"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 83-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қарашада № 4790 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4475 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 31 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"15 633 795" сандары "15 932 352" сандарымен ауыстырылсын;
"1 477 003" сандары "1 613 407" сандарымен ауыстырылсын;
"19 164" сандары "23 934" сандарымен ауыстырылсын;
"20 488" сандары "29 314" сандарымен ауыстырылсын;
"14 117 140" сандары "14 265 697" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 125 365" сандары "16 413 553" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"342 621" сандары "313 598" сандарымен ауыстырылсын;
"386 129" сандары "357 106" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-834 191" сандары "- 794 799" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"834 191" сандары "794 799" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "784 019" заменить цифрами "744 627".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Сарысуского районного маслихата М. Абишев
Секретарь
Сарысуского районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 28 октября 2020 года № 83-7
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 20 декабря 2019 года № 66-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

"784 019" сандары "744 627" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық
мәслихатының сессия төрағасы М. Абишев
Сарысу
аудандық мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қарашадағы
№ 83-7 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 66-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

3251
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51105
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51864
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55785
464
Отдел образования района (города областного значения)
1433
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1433
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59551
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29301
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3000
021
Капитальные расходы государственного органа
400
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18158
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1315
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7377
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2350911
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5738
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1900
005
Снос аварийного и ветхого жилья
2268
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1570
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
178887
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
178887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151140
070
Возмещение расходов населения за коммунальные услуги в условиях чрезвычайного положения в Республике Казахстан
151140
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1874751
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
1274980
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
40792
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

3251
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51105
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
51864
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55785
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1433
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1433
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59551
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29301
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18158
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1315
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7377
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2350911
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5738
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1900
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
2268
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
1570
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
178887
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
178887
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
151140
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
151140
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1874751
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
1274980
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесiнiң жұмыс істеуі
40792
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру"

2500
036
Развитие газотранспортной системы
2500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
106727
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16499
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16499
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
33642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4142
006
Организация санитарного убоя больных животных
1000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
500
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24136
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12621
004
Организация работ по зонированию земель
3000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8515
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
32450
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32450
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
74359
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
74359
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
36015
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10331
015
Капитальные расходы государственного органа
28013
12
Транспорт и коммуникации
421585
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
409102
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6884
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
402218
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

2500
036
Развитие газотранспортной системы
2500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
106727
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16499
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16499
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
33642
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4142
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
500
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24136
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12621
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3000
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8515
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
32450
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
32450
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
74359
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
74359
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
36015
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10331
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
28013
12
Көлік және коммуникация
421585
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
409102
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6884
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
402218
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі