О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 68–2 "О бюджете города и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 23 апреля 2020 года № 72-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2020 года № 4582
В соответствии c пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 68-2 "О бюджете города и сельских округов на 2020-2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4477, опубликовано в электронном виде 05 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 576 429" заменить цифрами "1 653 040";
в подпункте 2):
цифры "1 576 429" заменить цифрами "1 843 656";
в подпункте 4):
цифру "0" заменить цифрами "-190 616";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "190 616";
цифру "0" заменить цифрами "8 425".

"2020-2022 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 68-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 72-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 4582 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талас аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 68-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 болып тіркелген, электронды түрде 2020 жылы 05 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 576 429" сандары "1 653 040" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 576 429" сандары "1 843 656" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"0" саны "-190 616" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "190 616" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "8 425" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 и изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Таласского районного маслихата М. Несипбаев
Секретарь маслихата
Таласского района А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
маслихата Таласского района
от 23 декабря 2019 года № 68-2
Бюджет города Каратау на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы М. Несипбаев
Талас аудандық
мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас ауданы мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 68-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Соммасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР