О бюджете города и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2020 года № 86-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 января 2021 года № 4885
В соответствии c пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –854 051 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 96 314 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 133 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 757 604 тенге;
2) затраты– 880 524 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 26 473 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 473 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств–26 473 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Таласского районного маслихата Жамбылской области от 09.12.2021 № 17-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить объем субвенций передаваемые из районного бюджета в бюджеты города Каратау и сельским округам на 2021 год в размере 362 561 тысяч тенге, в том числе:
городу Каратау – 59 149,0 тысяч тенге
Ушаралскому сельскому округу – 23 588,0 тысяч тенге;
Акколскому сельскому округу – 26 164,0 тысяч тенге;
Бериккаринскому сельскому округу – 26 285,0 тысяч тенге;
Бостандыкскому сельскому округу – 23 741,0 тысяч тенге;
Кызылаутскому сельскому округу – 22 847,0 тысяч тенге;
Ойыкскому сельскому округу – 26 141,0 тысяч тенге;
С.Шакировскому сельскому округу – 24 636,0 тысяч тенге;
Аккумскому сельскому округу – 21 045,0 тысяч тенге;
Кокталскому сельскому округу – 22 949,0 тысяч тенге;
Кенесскому сельскому округу – 22 477,0 тысяч тенге;
Тамдинскому сельскому округу – 23 145,0 тысяч тенге;
Каратаускому сельскому округу – 20 361,0 тысяч тенге;
Каскабулакскому сельскому округу – 20 033,0 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 86-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 4885 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талас аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–854 051 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –96 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі–757 604 мың теңге;
2) шығындар–880 524 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо–0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер–0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 473 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 473 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–26 473 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 09.12.2021 № 17-2 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылы аудандық бюджеттен Қаратау қаласына және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 362 561 мың теңге, оның ішінде:
Қаратау қаласына – 59 149,0 мың теңге;
Үшарал ауылдық округіне - 23 588,0 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне – 26 164,0 мың теңге;
Берікқара ауылдық округіне – 26 285,0 мың теңге;
Бостандық ауылдық округіне – 23 741,0 мың теңге;
Қызыләуіт ауылдық округіне – 22 847,0 мың теңге;
Ойық ауылдық округіне – 26 141,0 мың теңге;
С.Шәкіров ауылдық округіне – 24 636,0 мың теңге;
Аққұм ауылдық округіне – 21 045,0 мың теңге;
Көктал ауылдық округіне – 22 949,0 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне – 22 477,0 мың теңге;
Тамды ауылдық округіне – 23 145,0 мың теңге;
Қаратау ауылдық округіне – 20 361,0 мың теңге;
Қасқабұлақ ауылдық округіне – 20 033,0 мың теңге.

3. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Таласского районного маслихата Д. Маселбеков
Председатель сессии
Таласского районного маслихата С. Тилеубердиев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 86-2
Бюджет города Каратау на 2021 год

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Д. Маселбеков
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы С. Тилеубердиев
Талас аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 86-2 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті