О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 24 апреля 2020 года № 62-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 апреля 2020 года № 4592
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районого маслихата 20 апреля 2020 года № 61-2 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "Об районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4578) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4488, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Аксуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "29205" заменить цифрами "29565";
цифры "23989" заменить цифрами "24349";
в подпункте 2):
цифры "29205" заменить цифрами "44861";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-15296";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "15296";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "2586".
1.2 Алгинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "71052" заменить цифрами "160139";
цифры "65197" заменить цифрами "154284";
в подпункте 2):
цифры "71052" заменить цифрами "175459";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-15320";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "15320";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "2610".
1.3 Актюбинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "49015" заменить цифрами "50557";
цифры "0" заменить цифрами "2376";
цифры "47515" заменить цифрами "46681";
в подпункте 2):
цифры "49015" заменить цифрами "50557".
1.4 Балуан-Шолакский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "24029" заменить цифрами "26461";
цифры "0" заменить цифрами "2072";

"2020-2022 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне өзерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 62-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 4592 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 61-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4578 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №58-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4488 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақсу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"29205" сандары "29565" сандарымен ауыстырылсын;
"23989" сандары "24349" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"29205" сандары "44861" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-15296" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "15296" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "2586" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Алға ауылдық округі:
1) тармақшада:
"71052" сандары "160139" сандарымен ауыстырылсын;
"65197" сандары "154284" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"71052" сандары "175459" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-15320" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "15320" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "2610" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Ақтөбе ауылдық округі:
1) тармақшада:
"49015" сандары "50557" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "2376" сандарымен ауыстырылсын;
"47515" сандары "46681" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"49015" сандары "50557" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Балуан-Шолақ ауылдық округі:
1) тармақшада:
"24029" сандары "26461" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "2072" сандарымен ауыстырылсын;

1.18 Шокпарский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "62907" заменить цифрами "63267";
цифры "59444" заменить цифрами "59804";
в подпункте 2):
цифры "62907" заменить цифрами "66075";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-2808".
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "2808";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "2808".
1.19 город Шу:
в подпункте 1):
цифры "923514" заменить цифрами "943880";
цифры "703541" заменить цифрами "723907";
в подпункте 2):
цифры "923514" заменить цифрами "998295";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-54415".
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "54415";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "41733".
Приложения 1-19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-19 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Шуского
районного маслихата Н. Кадырбеков
Секретарь Шуского
районного маслихата Е. Умралиев
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 24 апреля 2020 года
№ 62-2
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата

1.18 Шоқпар ауылдық округі:
1) тармақшада:
"62907" сандары "63267" сандарымен ауыстырылсын;
"59444" сандары "59804" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"62907" сандары "66075" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "- 2808" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "2808" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "2808" сандарымен ауыстырылсын.
1.19 Шу қаласы:
1) тармақшада:
"923514" сандары "943880" сандарымен ауыстырылсын;
"703541" сандары "723907" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"923514" сандары "998295" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "- 54415" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "54415" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "41733" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-19 қосымшалары осы шешімнің 1-19 қосымшалары сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Шу ауданының мәслихатының
сессия төрағасы Н. Кадырбеков
Шу ауданының мәслихат
хатшысы Е. Умралиев
Шу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 сәуірдегі №62-2
шешіміне 1 қосымша
Шу аудандық мәслихатының