О бюджете города Шу и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2020 года № 78-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2020 года № 4865.
В соответствии статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шу и сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1 Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 102338 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97613 тысяч тенге;
2) затраты – 103539 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1201 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1201 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1201 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1.1. - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 13.10.2021 № 15-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
1.2 Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 55495 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48980 тысяч тенге;
2) затраты – 59438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 78-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4865 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Шу аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері 1- 19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1 Ақсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
11) кірістер – 102338 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97613 мың теңге;
2) шығындар – 103539 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1201 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1201 мың теңге.
Ескерту. 1.1.-тармақ жаңа редакцияда –Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 13.10.2021 № 15-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.2 Алға ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 2- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55495 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48980 мың теңге;
2) шығындар – 59438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

2) затраты – 226631 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 19806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 19806 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19806 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1.19. - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 13.10.2021 № 15-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Объем субвенции на 2021 год, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов определить в сумме 238376 тысяч тенге.
Алгинский селький округ - 11162 тыс. тенге;
Аксуский селький округ -11766 тыс. тенге;
Актюбинский сельский округ-7188 тыс. тенге;
Балуаншолакский сельский округ- 8755 тыс. тенге;
Берликский сельский округ- 11029 тыс. тенге;
Берликустемский сельский округ- 11067 тыс. тенге;
Далакайнарский сельский округ- 9352 тыс. тенге;
Дулатский сельский округ - 7733 тыс. тенге;
Ескишуский сельский округ- 11997 тыс. тенге;
Жанажолский сельский округ- 8825 тыс. тенге;
Жанакогамский сельский округ- 11303 тыс. тенге;
Коккайнарский сельский округ- 9391 тыс. тенге;
Корагатинский сельский округ - 11690 тыс. тенге;
с. Конаева - 15129 тыс. тенге;
Тасуткельский сельский округ- 9760 тыс. тенге;
Толебийский сельский округ - 28836 тыс. тенге;
Ондириский сельский округ- 10800 тыс. тенге;
Шокпарский сельский округ - 12781 тыс. тенге;
г.Шу - 29812 тыс. тенге.

2) шығындар – 226631 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19806 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-19806 мың теңге.
Ескерту. 1.19.-тармақ жаңа редакцияда –Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 13.10.2021 № 15-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 238376 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округі - 11162 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі -11766 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі -7188 мың теңге;
Балуан Шолақ ауылдық округі – 8755 мың теңге;
Бірлік ауылдық округі - 11029 мың теңге;
Бірлікүстем ауылдық округі - 11067 мың теңге;
Далақайнар ауылдық округі – 9352 мың теңге;
Дулат ауылдық округі - 7733 мың теңге;
Ескі- шу ауылдық округі - 11997 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі - 8825 мың теңге;
Жаңақоғам ауылдық округі - 11303 мың теңге;
Көкқайнар ауылдық округі - 9391 мың теңге;
Қорағаты ауылдық округі - 11690 мың теңге;
Қонаев ауылы - 15129 мың теңге;
Тасөткел ауылдық округі – 9760 мың теңге;
Төле би ауылдық округі - 28836 мың теңге;
Өндіріс ауылдық округі - 10800 мың теңге;
Шоқпар ауылдық округі - 12781 мың теңге;
Шу қаласы - 29812 мың теңге.

3. Учесть в бюджетах сельских округов на 2021 год суммы целевых трансфертов на развитие и целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по рассмотрению проектов договоров по экономике, финансам, бюджету, налогам, развитию местного самоуправления, природопользованию, совершенствованию отраслей промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитию сельского хозяйства и предпринимательства, приобретению земельного участка или иного недвижимого имущества.

3. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған нысаналы даму және нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Шуского
районного маслихата А. Жандабаева
Секретарь Шуского
районного маслихата Е. Умралиев
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года №78-2
Бюджет Аксуского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 13.10.2021 № 15-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
2021 год сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Шу ауданының мәслихатының
сессия төрағасы А. Жандабаева
Шу ауданының мәслихат
хатшысы Е. Умралиев
Шу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№78-2 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1– қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 13.10.2021 № 15-2 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
2021 жыл сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР