О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 3 июля 2020 года № 41/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 июля 2020 года № 5937
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 1 июня 2015 года № 29/06 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области по утверждению регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3323, опубликовано 13 августа 2015 года в газетах "Индустриальная Караганда" №113-114 (21864-21865) и "Орталық Қазақстан" №128 (22 013), Информационно-правовой системе "Әділет" 14 августа 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек

Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 41/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 5937 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № 29/06 "Қарағанды облысы әкімдігінің білім саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету регламенттерін бекіту бойынша кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3323 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық актілер жүйесінде, 2015 жылғы 13 тамызда "Орталық Қазақстан" № 128 (22 013) және "Индустриальная Караганда" № 113-114 (21864-21865) газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек