О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 24 июля 2020 года № 47/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 июля 2020 года № 5984
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 24 июля 2020 года
№ 47/02
Перечень утративших силу постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 09 сентября 2015 года № 52/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3453, опубликовано 31 октября 2015 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 153-154 (21904-21905) и "Орталық Қазақстан" № 177-178 (22062), 28 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Карагандинской области от 31 марта 2016 года № 19/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выписка из государственного реестра туристских маршрутов и троп" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3771, опубликовано 12 мая 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 57-58 (22002-22003) и "Орталық Қазақстан" № 76 (22181), 13 мая 2016 года Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Карагандинской области от 4 апреля 2016 года № 21/04 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 09 сентября 2015 года № 52/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3777, опубликовано 17 мая 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 60-61 (22005-22006) и "Орталық Қазақстан" № 78-79 (22184), 17 мая 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Карагандинской области от 12 апреля 2019 года № 22/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 9 сентября 2015 года № 52/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5292, опубликовано 25 апреля 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 44 (22448) и "Орталық Қазақстан" № 44 (22640), 24 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 24 шілдедегі № 47/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 шілдеде № 5984 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 24 шілдесі
№ 47/02
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 52/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3453 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 қазандағы № 153-154 (21904-21905) "Индустриальная Караганда" және № 177-178 (22062) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2015 жылғы 28 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Қарағанды облысы әкімдігінің "Туристік маршруттар мен соқпақтардың мемлекеттік тізілімінен үзінді" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 31 наурыздағы № 19/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3771 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырдағы № 57-58 (22002-22003) "Индустриальная Караганда" және № 76 (22181) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2016 жылғы 13 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің "Қарағанды облысы әкімдігінің "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 52/04 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 21/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3777 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 мамырдағы № 60-61 (22005-22006) "Индустриальная Караганда" және № 78-79 (22184) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2016 жылғы 17 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Қарағанды облысы әкімдігінің "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 52/04 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 22/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5292 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 44 (22448) "Индустриальная Караганда" және № 44 (22640) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2019 жылғы 24 сәуірде электронды түрде жарияланған).

5. Постановление акимата Карагандинской области от 22 октября 2019 года № 59/04 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 9 сентября 2015 года № 52/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5506, 29 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 25 апреля 2016 года № 29/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3824, опубликовано 4 июня 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 70 (22015) и "Орталық Қазақстан" № 89 (22194), 6 июня 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Карагандинской области от 14 декабря 2017 года № 82/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 25 апреля 2016 года № 29/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4505, 09 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Карагандинской области от 22 января 2019 года № 04/04 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5169, опубликовано 05 февраля 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 13 (22417) и "Орталық Қазақстан" № 13 (22609), 06 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Карагандинской области от 25 июля 2019 года № 45/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 25 апреля 2016 года № 29/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5420, 02 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Постановление акимата Карагандинской области от 21 ноября 2016 года №83/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 25 апреля 2016 года № 29/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4052, опубликовано 29 декабря 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 165-166 (22120-22111) и "Орталық Қазақстан" № 201 (22 306), 30 декабря 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 30 декабря 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

5. Қарағанды облысы әкімдігінің "Қарағанды облысы әкімдігінің "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 52/04 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 22 қазандағы № 59/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5506 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2019 жылғы 29 қазанда электронды түрде жарияланған).
6. Қарағанды облысы әкімдігінің "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 29/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3824 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 маусымдағы № 70 (22015) "Индустриальная Караганда" және № 89 (22194) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2016 жылғы 6 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Қарағанды облысы әкімдігінің "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 29/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 82/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4505 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2018 жылғы 09 қаңтарда электронды түрде жарияланған).
8. Қарағанды облысы әкімдігінің "Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 04/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5169 болып тіркелген, 2019 жылғы 05 ақпандағы № 13 (22417) "Индустриальная Караганда" және № 13 (22609) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2019 жылғы 06 ақпанда электронды түрде жарияланған).
9. Қарағанды облысы әкімдігінің "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 29/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 25 шілдедегі № 45/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5420 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2019 жылғы 02 тамызда электронды түрде жарияланған).
10. Қарағанды облысы әкімдігінің "Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 29/01 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 21 қарашадағы № 83/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4052 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 165-166 (22120-22111) "Индустриальная Караганда" және № 201 (22 306) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2016 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2016 жылғы 30 желтоқсанда электронды түрде жарияланған).